VODÁCKÁ ŠKOLA pro pokročilé na SLALOMOVÉM KANÁLE

24. - 25. 6. 2023 *
* u termínu nelze uplatnit Slevu First Moment

Chceš vyrazit na divokou vodu do zahraničí a nemáš dostatek zkušeností? Nebo se chceš prostě jen naučit něco nového, zažít trochu adrenalinu a odnést si spoustu vodáckých dovedností a zážitků? Pak právě pro tebe, jsme připravili vodácký víkend na kanále v Roztokách u Křivoklátu.

Co na tebe čeká?

• Zapůjčení vodáckého vybavení (nafukovací kanoe Baraka, pádla, vesty, loďák).
  • Odvážlivci mohou vyzkoušet také jízdu na paddleboardu
  • Trénink vodáckých dovedností na divoké vodě
  • Nácvik záchrany a sebezáchrany
  • Rady a pomoc zkušených instruktorů

Nevyhovuje ti termín? Napiš nám a mi pro tebe rádi připravíme kurz pro celou rodinu či partu dle tvých přání. Nebo mrkni na naše další vodácké školy a kurzy:

1. - 2.

Ráno se sejdeme u slalomového kanálu v Roztokách u Křivoklátu. V případě zájmu lze po předchozí domluvě dorazit již večer předem

Rozdáme si vodácký materiál a proběhne zaškolení na suchu. Povíme si, nejen jak pádlovat, ale také jak se chovat při převržení. Poté se již vydáme na prohlídku slalomového kanálu, abychom viděli, co přesně nás čeká.

Během 2 dnů se podívá na vodu celkem 4x (vždy dopoledne a odpoledne), budeme trénovat zastavování, najíždění do proudu, zkusíme si také plavání ve vlnách i záchranu.

Večer se ohřejeme u uhýnku, kde si můžeme vyměnit naše vodácké zážitky a dojmy.

Náročnost zájezdu: střední obtížnost
Akce je vhodná pro mírně pokročilé vodáky, kteří již mají zkušenost s ovládáním kánoe, hodí se mít opakovanou vícedenní zkušenost s kanoí na českých řekách. Trénovat budeme na stabilních nafukovacích kánoích Baraka. Akce je vhodná především pro dospělé a pro děti ca od 12 let.
Doprava na akci do Roztok u Křivoklátu je ve vaší vlastí režii.
  • Roztoky u Křivoklátu - USD

Ubytováni budeme v kempu ve vlastním stanu přímo u slalomového kanálu, v kempu naleznete wc i teplé sprchy. V případě zájmu lze sjednat ubytování pod střechou (dle aktuální obsazenosti).

Pokud nemáte vlastní stan, rádi Vám jej zapůjčíme.

Stravování je ve Vaší vlastní režii. Doporučujeme vzít si s sebou malý skladný vařič typu VAR nebo Campingaz, abyste si mohli uvařit teplý čas či polévku.
  • pronájem a doprava vodáckého vybavení (kanoe Baraka, kajak, paddleboard, pádla, vesty, loďák)
  • poplatek za využívání slalomového kanálu
  • stravování a pitný režim apod.
  • doprava na start a z cíle
  • vodácké oblečení (neoprenové kalhoty nebo šortky, vodácká bunda, boty). Doporučujeme pouze při nepříznivém počasí, nemáte-li vlastní, můžete si zapůjčit od nás.