Zájezdy:

Sleva First moment - 6%

Na naše zájezdy se můžete hlásit jakmile zveřejníme termíny na nový rok. Místa na zájezd vám držíme, ale zálohu stačí zaplatit do konce února!

Navíc při přihlášení nejpozději do 26.2. a zaplacení zálohy nejpozději do 28.2. obdržíte slevu 6%.

Tuto slevu lze sčítat se všemi ostatními slevami!

Slevu Fisrt moment nelze uplatnit na jedno-denní akce a na akce jedoucí dodávkou.

Skupinová sleva - 4% nebo místo zdarma pro organizátora

Skupiny nám velmi šetří práci, proto jim udělujeme skupinovou slevu. Podmínkou je, že veškerou komunikaci s cestovkou vyřizuje jedna osoba, ať už se jedná o objednání akce, případné změny v počtech osob, rozesílání propozic, platby za akci atd.

Pro skupiny od 12 osob sleva 4% pro všechny členy skupiny.

Prosíme velké skupiny, aby se na letní akce hlásily co nejdříve (ideálně do konce ledna). Za prvé jenom tak vám můžeme zajistit volná místa a za druhé máte jedinečnou možnost vybrat si řeku a termín dle svého přání.

Pro větší skupiny rádi zorganizujeme vodáckou akci na klíč. Více info zde.

Studentská sleva - 4%

Pro studenty denního studia SŠ nebo VŠ starší 15 let máme studentskou slevu 4%.

Studentskou slevu nezapomeňte nahlásit při přihlašování! Po příjezdu na vodu vás můžeme požádat o předložení studentského průkazu nebo jiného dokladu o studiu, vezměte si ho proto raději s sebou.

Studentskou slevu nelze sčítat se skupinovou slevou!

Dětská sleva - děti do 15 let

Pro děti do 15. narozenin (tj. mladší 15 let v den zahájení akce) v doprovodu rodiče nebo jiného dospělého ochránce máme připravené zvýhodněné ceny.

Dětské ceny jsou vypsané zvlášť u každého zájezdu nebo vodácké akce. Pokud dětská cena není uvedena, znamená to, že akce není vhodná pro děti.

Dětskou slevu nelze sčítat se studentskou a skupinovou slevou. (Ale děti můžete započítat do skupiny, aby dospělí dostali skupinovou slevu)!

Sleva pro porcelánky

Děti do 7 let, které pojedou na porcelánu (tj. mladší 7 let v den zahájení zájezdu, které jede se dvěma jinými osobami uprostřed v lodi) získají ještě lepší cenu.

Ceny pro porcelány se objeví v objednávkovém formuláři při přihlašování na akci, pokud zde zadáte dítě jako porcelánka.

Sleva Last Moment

Občas se stane, že nám 14 dní před odjezdem zbývá posledních pár volných míst na zájezd. V tom případě je za nabídneme zvýhodněnou cenu Last Moment. Sledujte náš Facebook nebo naše stránky nebo odebírejte náš Newsletter "Vodákonoviny", abyste slevy Last Moment neprošvihli!

Platí Vám dovolenou zaměstnavatel? Přijímáme platby skrz Benefit Plus a Benefity.cz nebo vystavíme fakturu.

Zeptejte se svého zaměstnavatele, zda nemůžete čerpat příspěvek na dovolenou jako zaměstnanecký benefit. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme fakturu. Také je možné platit skrz Benefit Plus a Benefity.cz, v tom případě ale není možné uplatnit Slevu First moment!