Zájezdy:

Akce na míru dle Vašich představ a přání

Pro vaši skupinu rádi zorganizujeme vodácký zájezd v termínu který si vyberete. Společně vše naplánujeme a upravíme program podle vašich požadavků. Důležité je, začít se domlouvat co nejdříve, aby se nám vaše akce vešla do našeho letního programu. 

V tuto chvíli máme ještě volné termíny na mikrobusové akce na klíč v srpnu! Zavolejte nebo napište co nejdříve!

Abychom Vám mohli nabídnout rozumnou cenu, mělo by vás být alespoň:

  • 6-7 osob pro zahraniční zájezdy (naplníme 1 mikrobus)
  • 12 osob pro akce s vlastní dopravou (české řeky příp. Slovensko, Polsko)
  • Samozřejmě platí, čím větší skupina, tím lepší cena.

Vodácké zájezdy na míru organizujeme pro skupiny kamarádůfiremní kolektivyvodácké i fotbalové oddíly apod.

Jak vypadá vodácká akce na klíč?

Váš vodácký zájezd na klíč bude vypadat tak, jak si řeknete, můžete: 

  • zvolit osvědčený program z naší nabídky, ale vybrat si pro něj libovolný termín
  • zkrátit/upravit program akce dle Vašich představ
  • vymyslet si úplně vlastní akci - na libovolné řece a libovolné délky (takto pořádáme často třeba víkendovky, které jinak v naší nabídce moc nenajdete)
  • objednat si od nás další služby (autobus, ubytování v chatkách či v hotelu, polopenzi, grilovačku, pěší turistiku, cyklistiku, kempovné v ceně u akcí, kde není běžně zahrnuto apod.)
  • vybrat si vašeho oblíbeného instruktora

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás na email info@povoda.cz nebo na tel. +420  736 539 489 (pro zahraniční akce), +420  602 517 552 (pro české akce)

Příklady akcí na klíč z minulých let

2019 - Rakousko pro Potužníky 

Tahle partička lidí v různém věku s námi byla již na mnoha zájezdech. Jejich cílem je splout ty nejkrásnější řeky vždy za prodloužený víkend (3-5 dní). Začínali na pohodových řekách pro začátečníky až mírně pokročilé vodáky v Chorvatsku a v Itálii. A jak se postupně zlepšují jejich vodácké dovednosti roste i obtížnost řek, na které se mohou podívat. V roce 2018 partička vyrazila do Rakouska a pro velký úspěch navštívili rakouské řeky i v roce 2019. A plán další roky? Ten už se samozřejmě rýsuje. 

Ahoj, veliké díky za skvělý víkend, byla to Povoda jako vždy =D
Mějte se krásně, ať se vám daří a zas někdy na viděnou.  

2019 - LDT Pěnička

Vedoucí z letního dětského tábora se rozhodli zpestřit táborníkům program jednodenním výletem na vodu. Vzhledem k vzdálenosti řeky Sázava, byl výběr řeky jasný! Krátká trasa z Kácova do Českého Šternberka byla pro děti, jako vyšitá na míru, bylo mnoho času na hry a zábavu a nemuseli pádlovat žádnou dálku. 

2019 - Rodiny s dětmi na pohodové plavbě po Sázavě

Šest rodin s dětmi v různém věku se rozhodlo podniknout letní dovolenou na vodě. Aby si nemusely lámat hlavu s převozem aut a organizací rozhodli se vyrazit na vodu s Povodu. Připravili jsme pro ně pětidenní program na řece Sázavě, která nabízí vyžití pro všechny vodáky a hlavně pro začátečníky a rodiny s dětmi. Během plavby je doprovázel jeden instruktor, který dohlížel na bezpečnost a připravoval zejména pro děti různé hry, aby si rodiči mohli na dovolené odpočinou, od toho přeci dovolená je =). 

Ahoj Povodo, velmi se nám líbil kemp Ymca, zde bychom mohli být déle. Úžasné prostředí, zábava pro děti. Instruktor Jarda od nás dostává 1**, pohodář, zapojil děti i nás do bezva her, rádi s Jardou podnikneme další výpravu. 

2015 - Rodiny s dětmi na chorvatských řekách

Pět rodin s dětmi od 4 do 15 let chtěli cestou k moři do Chorvatska zažít nějaké neobvyklé dobrodružství. Vybrali si (podle mne jedině správně) průzračné chorvatské řeky. Do Chorvatska se dopravili po vlastní ose, zde se sešli s našimi průvodci a 6 dní společně sjížděli chorvatské řeky. Po splutí poslední řeky Zrmanji, která teče nedaleko přímořského Zadaru, se jenom přesunuli o pár kilometrů dál k moři, kde pokračovali ve své dovolené - ve více odpočinkovém režimu. 

Ahoj Aničko, ráda bych touto cestou poděkovala Vaši cestovce za nádhernou dovolenou v Chorvatsku v období 20.-25.8.

Zážitků máme mnoho, všechny jsou krásné. Velká pochvala patří Vašim klukům Zbyňovi, Honzovi a Danovi!!! Jsou to profesionálové, kteří nám a našim dětem zajistili bezpečí a pohodu po celou dobu. Naučili nás spoustu nových dovedností na vodě. Bez nich by to nebylo ono. Prosím pozdrav nám je. Přejeme Vám všem pěkné léto a pohodu v Povodě.

Zase někdy AHOOOJ, Ivana s rodinou

2015 - Koňáci ze Slovenska na Sázavě

Rok 2015 byl na vodu skoupý. Naštěstí nám řeka Sázava nevyschla úplně, takže se naplánované akce mohly uskutečnit. Jednou z nich byl i 4-denní sjezd Sázavy pro patru nadšenců do koňského rodea ze Slovenska. Zájezd byl "mastňácký" s noclehy v penzionech a s polopenzí, starala se o ně průvodkyně Víla a z party nevodáků byli za 4 dny ostřílení mořští vlci, kteří se nazaleknou žádného jezu.

2014 - "Oldskauti" z Prahy v Albánii

Skautské oddíly nedávají dohromady jenom děti školou povinné, ale i jejich rodiče. Jedna parta rodičů, která vznikla při jednom z pražských skautských oddílů, se chtěla podívat do Albánie - na vodu i do hor. Vyrazit tam na vlastní pěst není jednoduché, informací o albánských řekách je pomálu a najít nástupní a výstupní místa, vyhnout se možnému nebezpečí, není úplně jednoduché, tak se obrátili na nás. Na jejich přání jsme program zájezdu natáhli, přidali jsme pěší tůru v albánských alpách, nevynechali jsme ani koupačku u moře.

Ahoj Aničko,

chtěla bych poděkovat jménem naší skupiny Katamaran za organizaci zájezdu na klíč. Dnes jsme se vrátili z Albánie – „Země orlů“. Expedice splnila naše požadavky, třebaže nebyly zcela standardní, zážitky jsou opravdu silné. Děkujeme organizátorům, řidičům a především výborným instruktorům (Marušce a Štěpánovi), s nimiž jsme se cítili opravdu bezpečně. Povoda není cestovka pro padavky, umí být pohodová i adrenalinová, přejeme jí mnoho dalších úspěšných podniků!

2013 - Parta V. S. na Dunaji

Tahle parta mladých (a úspěšných) profesionálů a vysokoškoláků s námi jezdí od založení Povody. Akci na Dunaji "Morava, Dunaja a dunajská ramena" jsme měli původně naplánovanou na 4 dny, na jejich přání jsme přidali (zatím neprozkoumaný) Malý Dunaj a zájezd natáhli na 6 dní. No a když poslední den na Malém Dunaji objevili termální bazének, bylo rozhodnuto - od dalšího roku budeme jezdit Dunaj a Malý Dunaj vždy dohromady. Hodnocení akce od V.S.:

"Tak Dunaj jako takový si myslím byl skvělý. Je to úplně jiná voda...
Že Azbest naboural do bojky a pak tam serfoval, tak to je pravda, ale nevím jestli řekli i zbytek a to, že kolem jedoucí lodě zavolaly na 112ku a začali se tam objevovat policajti a záchranáři :-). A to, že loď jsme nakonec s Ondrou odřízli, ale že skoro uplavala po proudu a podle mě jen náhodou ji Víla s Azbestem a Šárkou našli a měli co dělat ji dostat ke břehu ...
Ale zakončené 
to bylo suprově. Nočním koupáním v termálních lázních. :-)

Víkendy na Sázavě

Vzhledem k tomu, že naše sesterská Půjčovna lodí Samba sídlí na Sázavě v Českém Šternberku, snadno zde můžeme uspořádat levnou víkendovou akci. Zajistíme ubytování v kempu, v chatičkách nebo v hotelu a společně připravíme program. Většinou zvolíme v sobotu nějaký snadnější úsek, abychom mohli v neděli prověřit naše schopnosti v peřejích a na jezech mezi Týncem a Pikovicemi, což je asi nejkrásnější vodácký úsek v republice.