Zájezdy:

Akce na míru dle Vašich představ a přání

Pro vaši skupinu rádi zorganizujeme vodácký zájezd v termínu který si vyberete. Společně vše naplánujeme a upravíme program podle vašich požadavků. Důležité je, začít se domlouvat co nejdříve, aby se nám vaše akce vešla do našeho letního programu. 

Abychom Vám mohli nabídnout rozumnou cenu, mělo by vás být alespoň:

  • 6-7 osob pro zahraniční zájezdy (naplníme 1 mikrobus)
  • 12 osob pro akce s vlastní dopravou (české řeky příp. Slovensko, Polsko)
  • Samozřejmě platí, čím větší skupina, tím lepší cena.

Vodácké zájezdy na míru organizujeme pro skupiny kamarádůfiremní kolektivyvodácké i fotbalové oddíly apod.

Jak vypadá vodácká akce na klíč?

Váš vodácký zájezd na klíč bude vypadat tak, jak si řeknete, můžete: 

  • zvolit osvědčený program z naší nabídky, ale vybrat si pro něj libovolný termín
  • zkrátit/upravit program akce dle Vašich představ
  • vymyslet si úplně vlastní akci - na libovolné řece a libovolné délky (takto pořádáme často třeba víkendovky, které jinak v naší nabídce moc nenajdete)
  • objednat si od nás další služby (autobus, ubytování v chatkách či v hotelu, polopenzi, grilovačku, pěší turistiku, cyklistiku, kempovné v ceně u akcí, kde není běžně zahrnuto apod.)
  • vybrat si vašeho oblíbeného instruktora

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás na email info@povoda.cz nebo na tel. +420  736 539 489 (pro zahraniční akce), +420  602 517 552 (pro české akce)

Příklady akcí na klíč z minulých let

2019 - Rakousko pro Potužníky 

Tahle partička lidí v různém věku s námi byla již na mnoha zájezdech. Jejich cílem je splout ty nejkrásnější řeky vždy za prodloužený víkend (3-5 dní). Začínali na pohodových řekách pro začátečníky až mírně pokročilé vodáky v Chorvatsku a v Itálii. A jak se postupně zlepšují jejich vodácké dovednosti roste i obtížnost řek, na které se mohou podívat. V roce 2018 partička vyrazila do Rakouska a pro velký úspěch navštívili rakouské řeky i v roce 2019. A plán další roky? Ten už se samozřejmě rýsuje. 

Ahoj, veliké díky za skvělý víkend, byla to Povoda jako vždy =D
Mějte se krásně, ať se vám daří a zas někdy na viděnou.  

2019 - LDT Pěnička

Vedoucí z letního dětského tábora se rozhodli zpestřit táborníkům program jednodenním výletem na vodu. Vzhledem k vzdálenosti řeky Sázava, byl výběr řeky jasný! Krátká trasa z Kácova do Českého Šternberka byla pro děti, jako vyšitá na míru, bylo mnoho času na hry a zábavu a nemuseli pádlovat žádnou dálku. 

2019 - Rodiny s dětmi na pohodové plavbě po Sázavě

Šest rodin s dětmi v různém věku se rozhodlo podniknout letní dovolenou na vodě. Aby si nemusely lámat hlavu s převozem aut a organizací rozhodli se vyrazit na vodu s Povodu. Připravili jsme pro ně pětidenní program na řece Sázavě, která nabízí vyžití pro všechny vodáky a hlavně pro začátečníky a rodiny s dětmi. Během plavby je doprovázel jeden instruktor, který dohlížel na bezpečnost a připravoval zejména pro děti různé hry, aby si rodiči mohli na dovolené odpočinou, od toho přeci dovolená je =). 

Ahoj Povodo, velmi se nám líbil kemp Ymca, zde bychom mohli být déle. Úžasné prostředí, zábava pro děti. Instruktor Jarda od nás dostává 1**, pohodář, zapojil děti i nás do bezva her, rádi s Jardou podnikneme další výpravu. 

2015 - Rodiny s dětmi na chorvatských řekách

Pět rodin s dětmi od 4 do 15 let chtěli cestou k moři do Chorvatska zažít nějaké neobvyklé dobrodružství. Vybrali si (podle mne jedině správně) průzračné chorvatské řeky. Do Chorvatska se dopravili po vlastní ose, zde se sešli s našimi průvodci a 6 dní společně sjížděli chorvatské řeky. Po splutí poslední řeky Zrmanji, která teče nedaleko přímořského Zadaru, se jenom přesunuli o pár kilometrů dál k moři, kde pokračovali ve své dovolené - ve více odpočinkovém režimu. 

Ahoj Aničko, ráda bych touto cestou poděkovala Vaši cestovce za nádhernou dovolenou v Chorvatsku v období 20.-25.8.

Zážitků máme mnoho, všechny jsou krásné. Velká pochvala patří Vašim klukům Zbyňovi, Honzovi a Danovi!!! Jsou to profesionálové, kteří nám a našim dětem zajistili bezpečí a pohodu po celou dobu. Naučili nás spoustu nových dovedností na vodě. Bez nich by to nebylo ono. Prosím pozdrav nám je. Přejeme Vám všem pěkné léto a pohodu v Povodě.

Zase někdy AHOOOJ, Ivana s rodinou

2015 - Koňáci ze Slovenska na Sázavě

Rok 2015 byl na vodu skoupý. Naštěstí nám řeka Sázava nevyschla úplně, takže se naplánované akce mohly uskutečnit. Jednou z nich byl i 4-denní sjezd Sázavy pro patru nadšenců do koňského rodea ze Slovenska. Zájezd byl "mastňácký" s noclehy v penzionech a s polopenzí, starala se o ně průvodkyně Víla a z party nevodáků byli za 4 dny ostřílení mořští vlci, kteří se nazaleknou žádného jezu.

2014 - "Oldskauti" z Prahy v Albánii

Skautské oddíly nedávají dohromady jenom děti školou povinné, ale i jejich rodiče. Jedna parta rodičů, která vznikla při jednom z pražských skautských oddílů, se chtěla podívat do Albánie - na vodu i do hor. Vyrazit tam na vlastní pěst není jednoduché, informací o albánských řekách je pomálu a najít nástupní a výstupní místa, vyhnout se možnému nebezpečí, není úplně jednoduché, tak se obrátili na nás. Na jejich přání jsme program zájezdu natáhli, přidali jsme pěší tůru v albánských alpách, nevynechali jsme ani koupačku u moře.

Ahoj Aničko,

chtěla bych poděkovat jménem naší skupiny Katamaran za organizaci zájezdu na klíč. Dnes jsme se vrátili z Albánie – „Země orlů“. Expedice splnila naše požadavky, třebaže nebyly zcela standardní, zážitky jsou opravdu silné. Děkujeme organizátorům, řidičům a především výborným instruktorům (Marušce a Štěpánovi), s nimiž jsme se cítili opravdu bezpečně. Povoda není cestovka pro padavky, umí být pohodová i adrenalinová, přejeme jí mnoho dalších úspěšných podniků!

2013 - Parta V. S. na Dunaji

Tahle parta mladých (a úspěšných) profesionálů a vysokoškoláků s námi jezdí od založení Povody. Akci na Dunaji "Morava, Dunaja a dunajská ramena" jsme měli původně naplánovanou na 4 dny, na jejich přání jsme přidali (zatím neprozkoumaný) Malý Dunaj a zájezd natáhli na 6 dní. No a když poslední den na Malém Dunaji objevili termální bazének, bylo rozhodnuto - od dalšího roku budeme jezdit Dunaj a Malý Dunaj vždy dohromady. Hodnocení akce od V.S.:

"Tak Dunaj jako takový si myslím byl skvělý. Je to úplně jiná voda...
Že Azbest naboural do bojky a pak tam serfoval, tak to je pravda, ale nevím jestli řekli i zbytek a to, že kolem jedoucí lodě zavolaly na 112ku a začali se tam objevovat policajti a záchranáři :-). A to, že loď jsme nakonec s Ondrou odřízli, ale že skoro uplavala po proudu a podle mě jen náhodou ji Víla s Azbestem a Šárkou našli a měli co dělat ji dostat ke břehu ...
Ale zakončené 
to bylo suprově. Nočním koupáním v termálních lázních. :-)

Víkendy na Sázavě

Vzhledem k tomu, že naše sesterská Půjčovna lodí Samba sídlí na Sázavě v Českém Šternberku, snadno zde můžeme uspořádat levnou víkendovou akci. Zajistíme ubytování v kempu, v chatičkách nebo v hotelu a společně připravíme program. Většinou zvolíme v sobotu nějaký snadnější úsek, abychom mohli v neděli prověřit naše schopnosti v peřejích a na jezech mezi Týncem a Pikovicemi, což je asi nejkrásnější vodácký úsek v republice.