Dětská VODÁCKÁ ŠKOLA na SÁZAVĚ - pro začínající vodáčata

1 den
600 Kč / 600
* u termínu nelze uplatnit Slevu First Moment

Pro všechny "malé" vodáky a vodačky jsme připravili dětskou vodáckou školu. Dětem zapůjčíme vodácké vybavení (kanoe Samba, pádla, vesty, barely) a celý den se jim budou věnovat zkušení instruktoři. Co na nás během tohoto dne čeká?

• zábavný program plný vodáckých her
  • naučíme se, jak správně a snadno ovládat loď
  • budeme rozpoznávat bezpečné a nebezpečné jezy
  • najdeme nové "vodácké" kamarády
  • a především si užijeme spoustu zábavy

Tyto vodácké znalosti a dovednosti pak děti uplatní kdykoliv budou na vodě nebo jen tak u vody a v případě zájmu si je mohou rozšířit a zdokonalit třeba na našem Vodáckém táboře.

Chcete-li si užít vodu s celou rodinou, rádi pro Vás připravíme program přímo na míru nebo můžete vybírat z mnoha dalších kurzů:

SRAZ: v Českém Šternberku - v dopoledních hodinách (ca okolo 10. hodiny - čas bude upřesnit podle aktuálních jízdních řádů)

S SEBOU: svačinu, pití, sportovní oblečení - podle počasí

PROGRAM: Dopoledne se sejdeme v Českém Šternberku, odkud se děti vydají (pod dozorem instruktorů) vláčkem proti proudu řeky. Vlak nás doveze do kempu Ymca, kde si rozdáme vodácký materiál a proběhne krátké zaškolení na suchu i na vodě. Cestou na vodě děti čekají vodácké hry, díky kterým si osvojí a procvičí vodácké dovednosti. Celkem na malé vodáky čeká 6 km pohodové plavby a také 3 jezy, které pod vedením našich vodáckých instruktorů snadno splují. Cestou si udělají zastávku na svačinu (z vlastních zásob). Po doplutí nebo při čekání na děti můžete navštívit hrad v Českém Šternberku nebo si zajít na jídlo do místní hospůdky.

KONEC: v Českém Šternberku mezi 16.-17. hodiny.

Vodácká škola je určena pro všechna malá i velká vodáčata od 7 let. Úseky vybíráme tak, aby byly vhodné pro učení nových dovedností i pro zábavné vodácké hry. Pokud nemáš parťáka, který by s tebou na vodu vyrazil, nemusíš se bát - kamaráda do lodi ti najdeme.

Děti pojedou s doprovodem instruktorů vlakem z Českého Šternberka do kempu Ymca, odkud poplují zpět do Českého Šternberka. Doprava dětí do a z Českého Šternberka je ve Vaší vlastní režii.

• Český Šternberk - Tělocvičná jednota Sokol
    • pronájem a doprava vodáckého vybavení (kanoe Samba, pádlo, plovací vesta, loďák)
    • služby vodáckých průvodců na vodě
    • pojištění CK proti úpadku