Vyzkoušejte naši polní kuchyni!

Vařič, bomba, hrnec, vařečka a spoustu dalších věcí, které potřebuješ na vaření na vodě, nech klidně doma a vyzkoušej naši polní kuchyň. Užij si ,,Povodové" ráno na dovolené a my ti připravíme  bohatou snídaně formou švédských stolů. Postaráme se i o večeři, kterou se vždy snažíme připravovat z místních čerstvých surovin, samozřejmě pokud nám to aktuální podmínky dovolí. A pokud nám budeš chtít pomoc s přípravami a příjemně se u toho pobavit, budeme jen rádi =).

Vodácká polopenze

Naši vodáckou polopenzi zajišťujeme na některých zahraničních zájezdech, které najdeš ZDE. Pokud se chystáš s partou na akci na míru, i tam ti polopenzi obstaráme.  

Čeká na tebe bohatá snídaně formou švédských stolů a jednoduché a chutné večeře. Obědy a svačiny (většinou na vodě) si zajišťuje každý sám, na nákup surovin je vždy dostatek času přímo na místě. Nemusíš s sebou tedy vozit žádné velké zásoby. Naše polopenze obvykle začíná večeří v den příjezdu k vodě a končí snídaní v den odjezdu. 

A co tedy budeš potřebovat? Stačí ti ešus nebo miska, příbor, hrníček a láhev na vodu, o ostatní věci se postarají naši instruktoři, kteří s sebou povezou polní kuchyň. 

       

Foto naší polní kuchyně je pouze ilustrativní, v každé zemi vaříme převážně z místních surovin a každý instruktor si připravuje svůj unikátní jídelníček!

Stravování pro školní vodácké kurzy 

Chystáš se na vodou se svou třídou a nevíš, kde se všichni naobědváte, jak a na čem si připravíte večeři? Nech to na nás! 

Pro školní vodácké kurzy připravujeme stravování v plné penzi v četně pitného režimu. Na studenty čeká bohatá snídaně formou švédských stolů, ke svačině na vodě sušenka či ovoce a k obědu si vždy připravíme pomazánku s pečivem a zeleninou. Po návratu do kempu se vrhneme na přípravu teplé polévky a poté již s plným břichem společně uvaříme večeři. Teplý čaj k snídani a voda či šťáva po celý den je samozřejmostí. 

Na školních vodáckých kurzech je zvykem, že se žáci či studenti do vaření aktivně zapojí. Odvezou si tak nejen vodácké zážitky a zkušenosti, ale také se něco přiučí o vaření v polních podmínkách a při přípravě skvěle utuží třídní kolektiv. Navíc ušetří spoustu místa v batohu, jelikož polní kuchyň dopravíme na místo my, všem stačí pouze vlastní ešus nebo miska, hrneček, příbor a lahev na vodu.

Pro zajištění školní vodácké akce nás kontaktuj na tel: +420 602 517 552 nebo na emailu: info@povoda.cz

      

Foto naší polní kuchyně je pouze ilustrativní, na každé řece je jiná možnost nákupu potravin a každý instruktor si připravuje svůj unikátní jídelníček!

A jak chutnalo v naší polní kuchyni minulý rok?

Francie - Provence 2019

Naši instruktoři o nás perfektně pečovali na souši a zejména na vodě. Díky za polní kuchyni. Vždy čerstvé a perfektně připravené jídlo dotvářelo prima atmosféru.

Itálie - dětská voda 2019

Kuchyně Pedra byla JEDINEČNÁ! Průvodci milí, laskaví, profíci :) Líbila se nám obměna turistických dnů bez vody :) Den odjezdu by už mohl být bez sjíždění.

Chorvatsko - dětská voda 2019

Ta polopenze je dobrý tah (pro nás matky určitě) a kdyby byla i Itálie s polopenzí a trefili bychom se termínově, rádi bychom se znovu připojili. Za vše moc děkujeme a i když mě všechno bolí:-), bylo to moc fajn.

Chorvatsko, Slovinsko a Bosna 2019

Totálně mně dostala "vodácká polopenze"takový luxus jsem rozhodně nečekala...a kluci David, Lukáš, Lukáš byli úplně skvělý.. prostě strašná povoda.... moooc děkuji 😁

ZŠ Horáčkova -  Ohře 2019

Mě by stačilo, kdyby to bylo příště skoro tak dobré jako tentokrát :_)) Jídelníček i jeho realizace - absolutní paráda, nedokázal bych to lépe a to jsem na rozmazlování dětí specialista....slávu Terčiny kuchyně šířím kudy chodím. :-)

ZŠ Milovice - Sázava 2019

Holky skvěle vařili, hodnotím kladně i možnost vegetariánské varianty