Pro firmy:

Burza cenných papírů Praha, a.s.

Zdravím, chtěl bych poděkovat týmu Povody za výbornou organizaci našeho sportovně zábavného odpoledne pro zaměstnance. Vše klapalo jak mělo a užili jsme si spoustu legrace. Ještě jednou díky. Jirka

Jiří, Ředitel odboru externí komunikace/Director of External Communication 

Rááádio Impuls

Aničko, Honzo,

Chci Vám poděkovat za bezchybný servis pro rádio Impuls při sjíždění Sázavy. Vše proběhlo bez problémů a také díky Vašemu týmu jsme si vodáckou trasu skvěle užili. Takže ještě jednou díky a ahóóóój!!! J

vedoucí vysílání František 

Airbank. cz

Ahoj Aničko,

všichni nám děkuji za výživnou a zdařile připravenou akci. Vše se krásně povedlo, nikde to ani nezadřelo a dle mého celou akci zachránil druhý autobus!, protože to bylo opravdu daleko J. Ale ten bazén před hotelem a sportoviště stály za to. Personál byl vstřícný a trpělivý. Navíc jsme si domluvili pronájem projektoru, jak jsem ráno zmínila.

Ještě jednou díky moc za celou akci a přeji hojnost dobrého, Pavlína

Allyn International Services

Dobrý den,

chtěla bych za naši společnost poděkovat Vaší agentuře, hlavně Dannymu za skvěle zvládnutou akci 11.9., pro naše kolegy, kterým se to moc líbilo. Ještě jednou moc děkujeme za vstřícnost a profesionalitu.

Přeji pěkný večer Andela

T-Mobile Czech Republic

Chtěla bych Vám velice poděkovat za spolehlivost a ochotu při zapůjčování lodí a kol, jelikož vše proběhlo zcela hladce. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.

Hewlett-Packard Praha

Jeje hlava bolí, asi jsem byla moc dlouho na sluníčku :-) Všem se to moc líbilo a to je nejdůležitější. Ještě jednou díky a přeji dobrou sezónu.

Darča