Hledáme vodácké instruktory

Nabízíme samá Povoďácká Pozitiva:

  • Podíváš se na různé řeky v Česku i v zahraničí
  • Poznáš spoustu nových lidí
  • Parta našich instruktorů drží při sobě
  • Peníze, které platíme, také nejsou k zahození

Naše požadavky:

  • kladný vztah k vodě :)
  • výborné znalosti jízdy v kanoi (zkušenosti na kajaku výhodou)
  • organizační schopnosti a přirozenou autoritu
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka
  • volný čas na instruktorování od června do srpna (termíny práce dle dohody)

Nabízíme:

  • práci, která Tě bude bavit
  • dobré platové ohodnocení (pro začátek 1300 - 2200 Kč / den, dle typu akce)
  • nové vodácké kamarády mezi instruktory Povody
  • možnost zapůjčení lodí zdarma
  • možnost nákupu vodáckého vybavení u našich partnerů se slevou

Pokud máš zájem o práci u nás, pošli prosím do 1.dubna  na email info@povoda.cz krátké povídání o svém vodáckém i nevodáckém životě, svůj věk, vzdělání a fotku. Mimo jiné potřebujeme následující informace:

1) Zda máš zkušenosti s vedením vodáckých/nevodáckých akcí (práce v oddíle, pro jinou cestovku, ve školství apod.)
2) Zda jsi absolvoval akreditovaný kurz "Vodní turistiky" či podobné
3) Kolik máš na jaře a v létě času, který bys chtěl věnovat práci vodáckého instruktora (školní kurzy probíhají už od května a naše sezona končí na konci srpna)- můžeš přidat i konkrétní termíny.

Na základě informací, které nám zašleš, vybereme účastníky výběru a školení nových instruktorůFotky z výběrového víkendu naleznete zde

Termín: 19.-21.4. 2024 - České Vrbné

Více informací na tel: 771 139 370

Hledáme také nové spolupracovníky do naší party do Půjčovny lodí Samba a to jak do kanceláře, tak do terénu.

Výběr nových spolupracovníků bude probíhat průběžně, až do konce dubna. V případě zájmu o nabízené pozice pošlete svůj strukturovaný životopis a fotografii na info@pujcovna-lodi.cz (do konce dubna). Více info na tel.: 604 904 737 a e-mailuinfo@pujcovna-lodi.cz.

Nabízíme

  • práci v neformálním vodáckém prostředí a na čerstvém vzduchu (u řeky Sázava, Otava, Ohře nebo Lužnice)
  • pohodovou partu kolem
  • možnost dlouhodobé brigády (Dohoda o provedení práce) – květen – září, i na více let dopředu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost ubytování v místě práce zdarma (Český Šternberk)

Požadujeme

  • pracovitost a zodpovědnost
  • ochotu a příjemné jednání s lidmi
  • dobrou fyzickou kondici
  • ochotu pracovat tvrdě a dlouho
  • u pozice řidič výborné řidičské schopnosti

Pozice řidiče

  • místo výkonu práce: základna v Českém Šternberku, pracovní činnost podél řeky Sázavy (od Stvořidel až do Pikovic), případně Otava (Sušice), Ohře (Karlovy Vary) nebo Lužnice (Dráchov)
  • náplň práce: převoz lodí a zavazadel, výdej a sběr lodí
  • časová náročnost: víkendy, prodloužené víkendy i celé týdny
  • finanční ohodnocení od 2000 Kč/den
  • vhodné pro vysokoškolské studenty a lidi, kteří žijí sezonní prací (v zimě hory, v létě voda)
  • hledáme zkušené řidiče s řidičským průkazem sk. B (B+E nebo C výhodou), zkušenosti s řízením přívěsu výhodou

Pozice kancelářská

kancelář Písek

  • náplň práce: přijímání a zpracování objednávek (telefonicky, přes mail, objednávkový systém)
  • časová náročnost: 5 dní v týdnu (po dohodě více volna) alespoň na 1 měsíc
  • finanční ohodnocení: od 150 Kč/hodina, pracovní doba od 8:00 do 18:00 (podle potřeby)
  • požadujeme alespoň základní znalost práce na PC (internet, MS Office)

sázavská základna Český Šternberk

  • náplň práce: zpracování objednávek přes telefon, výdej a sběr lodí
  • finanční ohodnocení: od 1800 Kč/den
  • vhodné pro vysokoškolské student(k)y a lidi, kteří žijí sezonní prací (v zimě hory, v létě voda)
  • požadujeme základní znalost práce na PC (internet, MS Office)
  • výhodou řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)