O Povodě:

Pořádek dělá přátele. Proto je potřeba, aby se i naše vodácké akce řídily nějakými pravidly. Přečtěte si prosím obchodní podmínky vztahující se k Vaší akci.

Obchodní podmínky pro zahraniční vodácké zájezdy s autobusovou nebo mikrobusovou dopravou

a dále pro tuzemské vodácké akce s autobusovou dopravou nebo ubytováním a firemní akce.

Tyto vodácké zájezdy a akce zajišťuje CK Povoda s.r.o. se sídlem: Zborovská 631, Kolín II, korespondenční adresa: Český Šternberk 25, 25726.

Obchodní podmínky pro tuzemské i zahraniční akce s vlastní dopravou

Tyto vodácké akce zajišťuje cestovní agentura Jan Holub se sídlem: Český Šternberk 88 na základě svého živnostenského oprávnění (poskytování tělovýchovných služeb v oblasti vodní turistiky).

Smluvní podmínky pro školní vodácké kurzy:

Školní vodácké kurzy zajišťuje firma Povoda - vodácké kurzy s.r.o. se sídlem Český Šternberk 25, 257 26.

Cestování v době COVIDové:

Už od začátku COVIDu u Povody platí, že pokud budete mít objednaný zájezd s Povodou do země, kam nakonec nebude možné bez nadměrných komplikací (např. karanténa v cílové zemi) vycestovat, nabídneme vám náhradní program (který nemusíte přijmout) nebo zájezd zrušíme a peníze vám vrátíme. Je ale potřeba, abyste i Vy udělali vše proto, abyste mohli vycestovat.

Kvůli jednoduššímu cestování i kvůli snížení rizika nákazy v průběhu zájezdu doporučujeme všem našim vodákům, aby měli před zájezdem platné očkování proti COVIDu. V případě, že nebudete očkovaní, je nutné abyste splnili podmínky vstupu a návratu do dané země (např. testy či vstupní formuláře). S těmito náležitostmi Vám rádi poradíme či pomůžeme s jejich zajištěním.  Pokud nebudete očkováni a nebudete kvůli tomu moci odjet na objednaný zájezd z důvodu vstupních nebo návratových omezení, budeme vám účtovat storno dle našich obchodních podmínek.