Pro školy:

Sázava 2021 - Gymnázium Nad Štolou

Děkujeme Zbýňovi a Morčeti za všechny báječné zážitky a skvělé fotky!
Zdraví

Markéta

Sázava 2021 - Gymnázium Nad Alejí

děkuji za výbornou organizaci naší vody (nebylo to s námi jednoduché :).
Gábina i Martin byli fantasticky obětaví, milí, hodní , trpěliví, přátelští..., bylo to s nimi moc fain...
Děkuji za vše

Ahoooj  Renata

Ohře 2021 - SPŠ stavební J. Gočára

Ahoj Zbýňo a Nikčo,
skvělý kurz, odměna ne práce. Ještě na Hlavním nádraží jsme si z popudu studentů zakřičeli to nejhlasitější AHOJ ,  jak byli nadšení. 
Díky také za fotky, včera jsem je prohlédla, povedené, některé úžasné. Umožnili a pomohli jste nám i dětem strávit nevšední 3 dny.
Mějte se hezky a AHOJ,
Eva D.

Sázava 2021 - Soukromá základní škola ERIZA

Děkujeme za organizaci kurzu a zejména děkuji Matějovi za vstřícnost, zajištění bezpečnosti a celkový přístup.
Těšíme se, že s vámi opět vyrazíme na vodu.

Ohře 2019 - ZŠ Horáčkova

Mě by stačilo, kdyby to bylo příště skoro tak dobré jako tentokrát :_)). Jídelníček i jeho realizace - absolutní paráda, nedokázal bych to lépe a to jsem na rozmazlování dětí specialista....slávu Terčiny kuchyně šířím kudy chodím. :-)

Vltava 2019 - SLŠ a SOŠ Šluknov

Skvělý přístup instruktorů, kamarádská atmosféra, prostě paráda.

Sázava 2019 - SOŠ pro administrativu Evropské unie 

Celý kurz splnil naše očekáváni do puntíku. Všichni byli spokojeni, krásně nám i vyšlo počasí a vody bylo také dost. Zažili jsme spousty dobrodružství, zážitků a někteří z nás si vyzkoušeli něco úplně nového. Celková délka výletů byla tak akorát pro všechny.

Lužnice 2015

Dobrý den, v současné době je normální se ozvat po akci pouze v případě, že něco nefungovalo. S kolegyní a dětmi jsme si řekly, že se zachováme jinak a ozveme se naopak s poděkováním a pochvalou. Celá práce vašeho tříčlenného týmu byla super, vše profesionální, dobře zorganizované a atmosféra velice přátelská. Děkujeme za hezké dva dny. Dětem se voda moc líbila a dneska po příchodu do školy hned začaly plánovat, kterou řeku pojedeme příště. Za nás učitele můžu říct, že pokud ano, tak určitě s vámi. Přejeme úspěšnou sezonu. Ahoooj Hanka + Bára + děti ( všech 26 kusů)

Sázava 2013 - Střední škola obchodní a služeb SČMSD

Ahoj všichni organizátoři v Povodě, děkujeme za organizaci vodáckého kurzu na Sázavě a velké díky a pochvala instruktorce Víle, která vše (naši partu 25 bab) zvládla na 1****.

Zasloužila by si prémie, To myslím vážně. S pozdravem Jitka

Sázava 2012 -  SPŠ Panská

Ahoj Honzo,
Vodák se mi moc líbil. Hlavně se také moc líbil dětem. Byla to super akce.
Obě naše instruktorky Víla a Borůvka jsou moc prima správné holky. Za čtyři krásné pohodové dny nás mnoho naučili nejen s loděmi, ale také o vztazích mezi námi, o pobytu v přírodě a tak vůbec. Chtěl bych jim za celý vodák moc poděkovat.
Chtěl bych také poděkovat celé vaší firmě. Jste nepochybně správná parta, která dělá lidem radost. Doufám, že budu mít možnost, zase s vámi jet.
Děkuji také za vystavené fotky. Dětem jsem už na ně poslal odkaz.   Přeji mnoho zdaru. Ahoj!
Jirka, SPŠ sdělovací techniky Panská

Sázava 2012 - PJZŠ Horáčkova

Ahoj Aničko,
ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za vodácký kurz, hlavně Tomášovi a Marušce, byli oba výborní.
Irena, PJZŠ Horáčkova

Sázava 2012 - SŠAK Hradec Králové

Ahoj,

Ve dnech 25.6. – 27.6. jsem jeli s vaší cestovkou sjezd řeky Sázavy. Doprovázel nás instruktor Simba. Chtěla bych mu touto cestou „udělit“ velikou pochvalu J. Byli jsme moc spokojeni - jak s instruktorem, tak s organizací zájezdu - díky – a třeba zase příště.

S pozdraven Zlata, SŠAK Hradec Králové

Divoká a Tichá Orlice - ZŠ Komenského Trutnov

Vážení a milí přátelé CK Povody, děkujeme za vedení a oganizaci vodáckého kurzu, který zpočátku vypadal velmi deštivě. Po tréninku na rybníku jsme hned druhý den ujeli 17 km ze Záměle do Čestic. Odborné zásahy profesionálních instruktorů (Dan, Markéta, Zbyněk, Lucka, Tomáš a Tomáš) nám pomohly při nechtěném koupání některých posádek. I když jsme nejmíň dvakrát zmokli, asi  to nevadilo, protože jsme se vypravili ještě další den z Borohrádku do Týniště. Přesuny lodí a lidí klaply načas a bez problémů. Zkrátka pohoda. Nakonec nám přálo i počasí, a tak byla dobrá nálada při vodním pólu a vodních hrách na břehu v Albrechticích. Všichni překonali strach z vody a ti, kdo měli na Orlici první vodácký křest budou doma určitě vyprávět.  

ZŠ Komenského Trutnov - Lenka J.

Sázava - Gymnázium Zábřeh

Ahoj Povodáři, začátkem června jsme (gymnázium Zábřeh) s vaší cestovkou a instruktorem Zbyňkem Petruškou absovlovali vodácký kurz na Sázavě. Vyzkoušeli jsme již několik cestovek a instruktorů, ale letos to bylo opravdu super!!! Zbyňek je fantastický instruktor, absolutně profesionální přístup, neodfláknutá instruktáž, neustálá kontrola a pomoc studentům po celou dobu plavby, umí oživit "nudné " úseky spoustou her a zábavy. Konečně jsme si i my učitelé odpočinuli, neměli strach a dozvěděli se spoustu nových informací. Děcka byly samozdřejmě nadšené a příští rok se určitě ozveme.

Hodně vody po zbytek léta a díky. Daniela, Zdenek, Lenka a studenti gymnázia Zábřeh

Otava - SPŠ Liberec

Ahoj Aničko a Honzo,

děkuju za bezvadné 4 dny na Otavě. S Áťou a Honzou jsme se sice sobotní večer minuli, ale pak už všechno klapalo na jedničku. S Povodou jezdím 5 let, za tu dobu jsem si zvykl na vysoký standard instruktorů. Zatím vždycky s námi byl buď Honza (Holub) nebo Danny a všechno fungovalo. Byl jsem proto napnutý, jak to bude probíhat letos.  Áťa a Honza potvrdili vysokou laťku a zasloužili se o bezproblémový průběh a spoustu zážitků pro všechny. Byli bezvadní po stránce bezpečnosti (instruktáž, plavba, překonávání jezů), věnovali se studentům na řece i na tábořištích, vymýšleli různé hry, byli s námi na Rabí a v Rosenbauerově mlýně, s námi učiteli trávili večery do hodně pozdních hodin. 

Hodně ředitelů škol je po nedávných smutných událostech vystrašená, někde podobné akce i zakazují. Jsem moc rád, že s Povodou to opět bylo bez problémů a že jsme si mohli Otavu díky Átě a Honzovi náležitě, a hlavně bezpečně, užít.
Díky. Ahoj. Ivan

Sázava - SPŠG Hellichova

Ahoj POVODO, chci poděkovat za krásný víkend, který jste nám umožnili strávit při splouvání Sázavy tento víkend. Celá třída odjela naprosto nadšená! Takže za všech 23 účastníků posílám veliký dík. Taky bych ráda pěla chvalozpěvy na Pedra a Vojtu, byli skvělí, co se týče organizace, instruktáže o ovládání lodí i bezpečnosti a taky ve výběru restaurací.. :) Ještě musím ocenit dobrou komunikaci s vaší cestovkou. Takže ještě jednou DĚKUJEME!!!

Sázava - školní vodácký kurz

Ahoj Povoďáci,

chtěla bych touto cestou poděkovat za bezva výlet. Už loni Vámi organizovaný výlet měl obrovský ohlas, proto jsem si říkala, že takto nastavenou laťku bude těžké udržet nebo překonat. A povedlo se. Zase jsme si to všichni užili a výlet měl zase jen ten nejlepší ohlas. Za sebe taky moc děkuji všem instruktorům, kteří se nám o naše děti starali a tím jsme si to mohli užít také my – pedagogové. Díky Vám není školní výlet jeden velký stres, ale opravdu nám začínají prázdniny (teda řádná dovolená) o něco dříve.

Díky Zuzka (+ Pepa a Malvína)