Pro školy:

Sázava - Gymnázium Vlašim

Velké poděkování patří všem z POVODY, kteří náš kurz organizovali. Od začátku do konce perfektní. Přes skvělou komunikaci, veškeré potřebné údaje zaslané předem e-mailem, kurz samotný i závěr (fakturace, zaslání fotek). Opravdu se líbilo dětem, učitelům - i rodičům, od nichž máme velmi hezkou zpětnou vazbu. 

Sázava - Gymnázium Nad Alejí

Děkuji za výbornou organizaci naší vody (nebylo to s námi jednoduché :). Gábina i Martin byli fantasticky obětaví, milí, hodní , trpěliví, přátelští..., bylo to s nimi moc fain... Děkuji za vše

Sázava - Soukromá základní škola ERIZA

Děkujeme za organizaci kurzu a zejména děkuji Matějovi za vstřícnost, zajištění bezpečnosti a celkový přístup.
Těšíme se, že s vámi opět vyrazíme na vodu.

Ohře - ZŠ Horáčkova

Mě by stačilo, kdyby to bylo příště skoro tak dobré jako tentokrát :_)). Jídelníček i jeho realizace - absolutní paráda, nedokázal bych to lépe a to jsem na rozmazlování dětí specialista....slávu Terčiny kuchyně šířím kudy chodím. :-)

Divoká a Tichá Orlice - ZŠ Komenského Trutnov

Vážení a milí přátelé CK Povody, děkujeme za vedení a oganizaci vodáckého kurzu, který zpočátku vypadal velmi deštivě. Po tréninku na rybníku jsme hned druhý den ujeli 17 km ze Záměle do Čestic. Odborné zásahy profesionálních instruktorů (Dan, Markéta, Zbyněk, Lucka, Tomáš a Tomáš) nám pomohly při nechtěném koupání některých posádek. I když jsme nejmíň dvakrát zmokli, asi  to nevadilo, protože jsme se vypravili ještě další den z Borohrádku do Týniště. Přesuny lodí a lidí klaply načas a bez problémů. Zkrátka pohoda. Nakonec nám přálo i počasí, a tak byla dobrá nálada při vodním pólu a vodních hrách na břehu v Albrechticích. Všichni překonali strach z vody a ti, kdo měli na Orlici první vodácký křest budou doma určitě vyprávět.  

Sázava - SPŠG Hellichova

Ahoj POVODO, chci poděkovat za krásný víkend, který jste nám umožnili strávit při splouvání Sázavy tento víkend. Celá třída odjela naprosto nadšená! Takže za všech 23 účastníků posílám veliký dík. Taky bych ráda pěla chvalozpěvy na Pedra a Vojtu, byli skvělí, co se týče organizace, instruktáže o ovládání lodí i bezpečnosti a taky ve výběru restaurací.. :) Ještě musím ocenit dobrou komunikaci s vaší cestovkou. Takže ještě jednou DĚKUJEME!!!

Sázava - školní vodácký kurz

Ahoj Povoďáci,

chtěla bych touto cestou poděkovat za bezva výlet. Už loni Vámi organizovaný výlet měl obrovský ohlas, proto jsem si říkala, že takto nastavenou laťku bude těžké udržet nebo překonat. A povedlo se. Zase jsme si to všichni užili a výlet měl zase jen ten nejlepší ohlas. Za sebe taky moc děkuji všem instruktorům, kteří se nám o naše děti starali a tím jsme si to mohli užít také my – pedagogové. Díky Vám není školní výlet jeden velký stres, ale opravdu nám začínají prázdniny (teda řádná dovolená) o něco dříve.