VODÁCKÁ ŠKOLA na SÁZAVĚ - pro pokročilé

1 den
950 Kč / 650
* u termínu nelze uplatnit Slevu First Moment

• Chcete se zlepšit v ovládání lodi?
  • Chcete bezpečně poznat nebezpečný jez?
  • Chcete se dozvědět něco o záchraně na vodě a první pomoci?
  • Chcete se dozvědět pár triků, jak sjíždět jezy "s prstem v nose"?

Právě pro vás je určena naše vodácká škola. Půjčíme vám kompletní vodácké vybavení a navíc se vám budou celý den věnovat naši instruktoři. Vodácká škola je určena pro každého, kdo se chce něco dozvědět o bezpečnosti na vodě.

Nevyhovuje ti termín nebo obtížnost? Napiš nám a mi pro tebe rádi připravíme kurz pro celou rodinu či partu dle tvých přání. Nebo mrkni na naše další vodácké školy a kurzy:

SRAZ: ráno se sejdeme v Týnci nad Sázavou, v loděnici Půjčovny lodí Samba.

S SEBOU sportovní oblečení - podle počasí, případně i neopren, pokud bude chladněji.

PROGRAM: Rozdáme si vodácký materiál a proběhne krátké zaškolení na suchu i na vodě. Povíme si něco k pádlování na tekoucí vodě a také k záchraně. Celkem na nás čeká 16 km  a také 9 jezů, u kterých se vždy zastavíme a procvičíme naše vodácké dovednosti.

KONEC okolo 16.-17. hodiny v Pikovicích

V případě nepříznivého vodního stavu v daném úseku může dojít ke změně trasy.

Náročnost zájezdu: střední obtížnost

Akce je určena pro všechny vodáky, kteří již mají základní znalosti ovládání kanoe. Pokud jste již pluli na kanoi například na Sázavě, na Otavě nebo na Vltavě, měli byste program hravě zvládnout. Akce je vhodná i pro sportovní začátečníky a rodiny s většími dětmi (ca od 7 let).

Je určena zejména pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit a nasbírat nové zkušenosti.

Dopravu na start a z cíle si zajišťuje každý vodák sám, my doporučujeme:

• jedete-li vlakem: vystupte na zastávce "Týnec nad Sázavou", loděnici půjčovny lodí Samba najdete na pravém břehu řeky (cca 350 m od zastávky), na konci parkoviště. Z cíle (Pikovice) se vlakem dostanete nejlépe ze zastávky "Petrov u Prahy".
  • jedete-li autem: doporučujeme nechat auto v cíli, tedy na levém břehu řeky v kempu v Pikovicích a odtud se vydat vlakem proti proudu do Týnce nad Sázavou.
  • Sázava - Týnec nad Sázavou
  • pronájem a doprava vodáckého vybavení (kanoe Samba nebo nafukovací kanoe Baraka, pádlo, plovací vesta, loďák)
  • služby vodáckých průvodců na vodě
  • pojištění CK proti úpadku
  • pojištění zapůjčených lodí proti poškození, či ztrátě (pouze v případě, že účastníci dodržují stanovený program a jedou společně s průvodcem)
  • dopravu na start a z cíle
  • vodácké oblečení (dlouhý neopren, vodácká bunda, boty). Můžete si zajistit vlastní, nebo si za příplatek zapůjčit od nás.