Pro firmy:

 

Pusťte práci k vodě!

V kanoích nebo na raftech výborně stmelíte Váš pracovní kolektiv, užijete si spoustu zábavy a večer v kempu nebo v hotelu u vody své vodácké úspěchy společně oslavíte. 

Pro Vaši firmu zajistíme vodáckou akci od A do Z.

Pomůžeme s výběrem délky i náročnosti trasy, vše přizpůsobíme Vašim přáním a zkušenostem. Díky velkému množství kánoí i raftů, zajistíme program i pro firmy čítající desítky či stovky zaměstnanců. Vyberte si z naší široké nabídky aktivit na vodě i na suchu a my Vám připravíme příjemný firemní relax dle Vašich přání a cílů. 

Co nabízíme:

 • akce v Čechách i zahraničí
 • půldenní až vícedenní firemní programy na vodě
 • hry a jiné vodácké aktivity
 • suchozemský program - teambuildingové hry
 • výlety na koloběžkách a pěší výlety
 • zajištění ubytování - v kempu, v chatičkách nebo v hotelu u řeky
 • stravování (snídaně, oběd, večeře), večerní grilování
 • možnost zajištění dopravy autobusem na místo akce i zpět případně převoz řidičů
 • exkurze a podobných aktivit

Délka programu:

 • půldenní vodácká akce
 • jednodenní vodácká akce
 • vícedenní vodácká akce 

Proč vyrazit s firmou na vodu neboli přínosy týmové spolupráce:

V průběhu programu mají účastníci možnost poznat sami sebe i své spolupracovníky a pokusit se společně překonat své hranice. Různé vodácké aktivity a teambuildingové hry utužují kolektiv a spolupráci. Akce na vodě i na suchu zároveň přinášejí aktivní odpočinek a zábavu

Vodácké akce navíc přináší:

 • schopnost řešit neobvyklé situace
 • uplatnění klíčových kompetencí jednotlivých členů
 • zlepšení komunikačních dovedností v rámci týmu
 • začlenění nových členů do týmu, stmelení skupiny
 • posílení loajality k zaměstnavateli

Kde Vám zajistíme firemní akci?

 • Naší specialitou jsou řeky: Sázava, Otava, Lužnice a Morava, akci pro Vás rádi připravíme i na dalších řekách v Česku.
 • Vydat se můžete i do zahraničí, mezi nejvyhledávanější patří Rakousko nebo Slovensko či Polsko 

Jak na to?

Napište nám na email: info@povoda.cz nebo zavolejte na tel: +420 602 517 552 a my Vám připravíme nezávaznou nabídku přesně dle vašich přání a potřeb.

Ceny

Ceny se odvíjí od počtu účastníků, zvoleného programu, typu ubytování a místa akce. Našimi cenami budete příjemně překvapeni.

Příklady realizovaných programů

Akce připravujeme na míru dle požadavků klienta. Pro Vaši inspiraci zde uvádíme příklady několika akcí, které jsme v minulých letech uskutečnili.

př.1) Půldenní cyklo-vodácký výlet - na kole podél řeky Blanice, na lodích po Blanici a po Sázavě

Délka programu: 3-4 hodiny
Začátek výletu je v areálu Green Valley. Odsud pojedeme na kolech ca. 8 km, převážně s kopce podél řeky Blanice. Když Blanice posbírá dost vody, abychom po ní mohli plout, přesedneme do kanoí. Blanice je tekoucí říčka která má pro nás nachystáno mnoho zákrutů, větví těsně nad vodou a jiných nástrah. Po několika kilometrech vplujeme do široké Sázavy, která nás dovede až pod hrad Český Šternberk. Kdyby nebyl v Blanici ideální vodní stav, dojedeme na kolech do Soběšína, a zde přesedneme do kanoí. Po chvilce uvidíme vlévat se do Sázavy zleva řeku Blanici a poté je to už kousek do Českého Šternberka.

př.2) 4-denní teambuildingový program na Otavě pro 60 klientů

Během čtyř dnů jsme si užili nejen to, co jsme očekávali, ale i něco navíc :-). Ubytovali se v krásném kempu na Otavě- Otavský ráj a hned večer jsme si užili parádní grilovačku se vším všudy. I u kytary jsme si zazpívali pár písniček.
Ráno po snídani čekal u kempu autobus, který nás odvezl na start dnešní etapy na vodě do Horažďovic. Na startu bylo pečlivé zaškolení od instruktorů(jak se pádluje a jaká bude organizace na vodě, jelikož nás bylo opravdu hodně), ale vedené v rámci pohodové, usměvavé a uvolněné atmosféry.
A co dál? No přeci hurááá na vodu. Během plavby jsme spluli nesčetně jezů, které jsme si pod vedením instruktorů parádně užili. Po návratu do kempu, nás čekalo sportovní odpoledne, kde jsme využili místní sportoviště(hřiště na volejbal, nohejbal, beach volejbal, ping pong,..). Poté již byla večeře a opět veselý večer u ohně nebo v místní hospůdce.
Třetí den, před vyplutím, jsme si ještě zasportovali. Poté nás Otava donesla přes Strakonice do Štěkně. Ve Strakonicích jsme nezapomněli navštívit místní pivovar formou exkurze. Po doplutí jsme se autobusem vrátili do kempu a proběhl rozlučkový večer, který se nesl v duchu sdělování nabitých zážitků a vyhodnocením s odměnami. Další den po snídani jsme se rozloučili.

př.3) 2-denní teambuildingový program na Sázavě pro 15 klientů (kombinace kanoe_koloběžky_wellness)

Během 2 dnů jsme vystřídali různé druhy aktivity. Pluli jsme na kánoích, jeli na koloběžkách, užili večírek v příjemném penzionu a nakonec se zrelaxovali ve wellness v Golf Resortu Konopiště.
První den ráno nás vlak dovezl do Sázavy, odkud jsme došli do nedalekého kempu. Zde bylo připraveno vodácké vybavení a instruktor, který nás zaškolil (jak se pádluje a řídí kanoe). Než jsme vypluli, proběhly ještě zahřívací a skupinové hry. Poté na nás čekal pohodový úsek Sázavy, který byl dlouhý 17 km. Cíl naší dnešní plavby byl ve Zlenicích, kde na nás čekal příjemný pobyt v penzionu Sázavka. Během plavby jsme si udělali pauzu na oběd v příjemné hospůdce Na Marjánce a spluli i pár jezů.
Po doplutí následovala večeře a volný program. Bylo fajn, že součástí penzionu je volejbalové hřiště, které bylo hned využito. Poté následovalo posezení u ohně a sdělování zážitků z celého dne.
Druhý den po snídani jsme pokračovali v našem vodáckém putování po Sázavě do Poříčí n/S. Během 8 kilometrů, na nás číhaly dva jezy, které jsme bez problémů spluli za pomoci našeho instruktora. Po doplutí, jsme odevzdali vodácké vybavení a vyzvedli si připravené koloběžky. Ještě, než jsme vyrazili na koloběžkách na další dobrodružství, zašli jsme na oběd do místní hospůdky. 
Náš cíl na koloběžkách byl v Golf Resortu Konopiště. Po pohodové jízdě (14 km) jsme dorazili do našeho cíle, kde nás čekalo v místním wellness centru 2 hodiny relaxu. Po nabrání sil, jsme nasedli do objednaného autobusu, který nás odvezl domů.
Vzpomínáme rádi na tuto firemní akci, jelikož jsme si ji všichni naplno užili a odjeli se spousty veselými i zajímavými zážitky :-).