Zájezdy:

ALBÁNIE 2022

Ahoj, jsem úplně maximálně spokojená s organizací zájezdu, bylo to boží. Instruktoři udělali úplně maximum k naší spokojenosti. Řidiči byli taktéž super, to co s námi všechno vyjeli, bylo neuvěřitelné :D A navíc s nimi byla sranda. Užili jsme si vodu i okolí Albánie, které jsme měli možnost poznat. V budoucnu mám určitě v plánu se do této oblasti vrátit a stejně tak mám v plánu podívat se do dalších zemí v rámci Povody. Moc děkuju za tak skvělou dovolenou ;)

FRANCIE 2022 - Provence (s polopenzí)

Celý zájezd byl parádně luxusní - program, řeky, kempy, polopenze, instruktoři i kluci za volantem. Velmi jsem byla překvapená s kvalitou, pestrostí a chutností připravených jídel, fakt paráda. Škoda, že bylo na poslední řece Drôme méně vody, takže jsme plavbu ukončili ještě před cílem cesty. Organizačně zvládnuto na 1*.

ITÁLIE 2021 (s polopenzí)

POVODU mohu jen a pouze doporučit. Vrátila jsem se z Itálie plná dojmů a zážitků. Hned bych si vodácké zkušenosti zopakovala. Těším se, až vyberu další zájezd a vyrazím za novým dobrodružstvím.
Sešla se fajn parta lidí. Velké díky patří především úžasným instruktorům, kteří se neustále starali o naši bezpečnost, komfort a zábavu. S ochotou odpovídali na požadované dotazy a trpělivě vysvětlovali teoretické i praktické znalosti týkající se vodáckých dovedností.  Vodácká polopenze předčila mé očekávání. Bohaté snídaně, neustálé doplňování zásob a neuvěřitelné kuchařské umění v polní kuchyni. A nesmím zapomenout na milé pány řidiče. U nich jsme mohli pravidelně doplňovat pitný režim. Bez problémů se s nimi dalo domluvit a ještě jsme se s nimi zasmáli. Smekám před řidičskými schopnostmi.  
Děkuji moc cestovní kanceláři za pohodovou dovolenou na vodě. Rozhodně s vámi nejedu naposledy. Tak zatím ahoooj! 

OTAVA 2021

Za mě to byla nejlepší dovolená, na jaké jsem kdy byl. Byli jsme skvělá parta lidí. Co se týče našich průvodců jsou vysoce kvalifikovaní. Moc dobře, že poskytujete takové průvodce.

VODÁCKÁ ŠKOLA PRO POKROČILÉ - SÁZAVA 2021

Za mě dokonalý, na vodu jedině s vámi! Prostě pohoda s POVODOU ! Velké díky všem za úžasný zážitek, snad i posun v dovednostech a krásný pocit, že obzory lze stále rozšiřovat, hlavně nesedět doma :)

RAKOUSKO 2021

Celkově bych moc ráda poděkovala za celou akci, bylo to s vámi skvělé a určitě rádi pojedeme zase ;)!! Velmi cením pružné reakce instruktorů, operativní změny v programu případně rychlou vodní záchranu. Také si vážím důvěry do nás vložené. Celkově opravdu povedená akce, skvělé služby, pohoda, možnost sjíždět dolní Moll více dní odpoledne pro zájemce. Myslím, že jste dělali spoustu věcí navíc, moc díky za to!!

LUŽNICE 2021

Akce byla perfektní, vše vyšlo na jedničku i počasí, oba instruktoři neměli chybu a věnovali se maximálně všem, byla spousta legrace i krásných zážitků, takže  - příště zase s POVODOU a už se moc těšíme Lidka a Jenda z Olomouce.