Zájezdy:

Francie - Provence 2019 (s polopenzí)

Děkuji za překrásné zážitky. Já bych na zájezdu nic neměnila. Byl sportovní i poznávací a byl čas i na odpočinek. Příroda a městečka Provence jsou kouzelné. Naši instruktoři o nás perfektně pečovali na souši a zejména na vodě. Díky za polní kuchyni. Vždy čerstvé a perfektně připravené jídlo dotvářelo prima atmosféru. Na mně hluboce zapůsobil kaňon řeky Ardeche.

Alena

Itálie 2019

Omlouvám se moc, s tím co zlepšit Vám nepomohu,mně se prostě líbilo všechno i s tou děsnou všezmáčecí bouřkou.Nejzábavnější byla poslední řeka,3tí byla malinko zdlouhavá.Davkovi znalosti snad o všem z okolí řek byly skvostné.Lišák a jeho trpělivost supr.

Soňa

Rakousko - Salza 2019

Kluci co nás vedli na kajacích svou práci odvedli naprosto skvěle a myslím,že do toho dávaj i kus srdíčka.Srdíčko mi plesalo radostí když jsem viděl tu nádhernou přírodu a dobrá parta ten zážitek ještě umocnila. Mooooc děkuju za skvělý víkend!!!!!!!!

Miloš

Chorvatsko - dětská voda 2019 (s polopenzí)

Na tomto zájezdu bylo vše dobře poskládané, jak časově, dle náročnosti řeky, odpočinek u moře. Jen někdy byl poměrně pozdní návrat do kempu a tím pádem byla celkem pozdě večeře, ale vlastně to vůbec nevadilo :), protože atmosféra a jídlo byly báječné.

Itálie 2019

Ahoj. Můj první zájezd s Povodou byl super. Spousta nových a zajímavých míst.
Profesionalita průvodců a řidiče. Skutečně jsem byl velice spokojen a moc mile překvapen, jak celý zájezd probíhal. Nemám jediné výtky. Moc děkuji a rád se budu vracet k dalším vaším zájezdům. Jarda "povoda ležim" :-)

Tomáš

Chorvatsko a Slovinsko 2019

Opravdu oceňuji řešení nenadále situace s autobusem. Vyšli jste vstříc opravdu všem i přes jisté nemalé ekonomické náklady. Určitě oceňuji dvojku řidičů Aleše a Ondru, kteří dodali zájezdu skvělou atmosféru a dostali nás opravdu tam, kam jiní řidiči by nejeli. Palec nahoru. Rád s nimi pojedu příště, snad jezdi Albánii a snad se mi to podaří se vším skloubit.

Morava 2019

Naprostá spokojenost. Všichni jsme si to pořádně užili. Jediná nevýhoda? Že to rychle uteklo!!

Rozhodně příští rok zase Ahooj! Tým David, Monika, Zuzka,Verča

Vodácká škola pro začátečníky 2017

Ahoj, 

včera jsem se účastnila vaší vodácké školy pro začátečníky a naprosto to předčilo moje očekávání. Skvělí lidé, moc fajn instruktoři a navíc nádherné počasí :). Moc jsem si celý den užila. Skvělý zážitek!
 
Moc díky a těším se někdy příště.
Krásný den.
Jitka

Rakousko 2016

Ahoooj,

v neděli jsme se vrátili z Rakouska, kde jsme s vámi byli na Salze. Strašně se nám to líbilo a bylo to ještě lepší než jsme očekávali. Instruktoři byli super. Renča je skvělá sympatická holka. Kóša měl před každou těžší situací skvělý rady. S Jardou a Blackem cesta domu rychle utíkala, ale jestli někdo vyčníval tak to byli Maruška a Štěpán. Štěpán se o nás staral jako o vlastní a my jsme se na oplátku starali o Bárnyho. Maruška je hrozně moc ochotná, vstřícná a trpělivá vodačka. S touhle partou bychom vyrazili i na kraj světa. Určitě s vámi v budoucnu ještě někam pojedeme.  

S pozdravem Míša a David :P

Vltava 2013 (pro rodiny s dětmi)

Neleníme, neváháme,
Marušku a Filipa hned pochválíme.
S Povodou jsou príma akce,
ať se přidá, kdo nudu zažít nechce.
Letos jsme si sjeli Vltavu,
příští rok naplánujem Moravu.
Banda byla skvělá, děti, kamarádi, kamarádky,
doufám, že se za rok sejdem u řeky zas zpátky.

Ahoj Aničko !
Moc chválíme, cesta domů proběhla hladce, jako celá akce, za 3D zdraví Dana