Zájezdy:

ITÁLIE 2021 (s polopenzí)

POVODU mohu jen a pouze doporučit. Vrátila jsem se z Itálie plná dojmů a zážitků. Hned bych si vodácké zkušenosti zopakovala. Těším se, až vyberu další zájezd a vyrazím za novým dobrodružstvím.
Sešla se fajn parta lidí. Velké díky patří především úžasným instruktorům, kteří se neustále starali o naši bezpečnost, komfort a zábavu. S ochotou odpovídali na požadované dotazy a trpělivě vysvětlovali teoretické i praktické znalosti týkající se vodáckých dovedností.  Vodácká polopenze předčila mé očekávání. Bohaté snídaně, neustálé doplňování zásob a neuvěřitelné kuchařské umění v polní kuchyni. A nesmím zapomenout na milé pány řidiče. U nich jsme mohli pravidelně doplňovat pitný režim. Bez problémů se s nimi dalo domluvit a ještě jsme se s nimi zasmáli. Smekám před řidičskými schopnostmi. 

Děkuji moc cestovní kanceláři za pohodovou dovolenou na vodě. Rozhodně s vámi nejedu naposledy. Tak zatím ahoooj! 

OTAVA 2021

Za mě to byla nejlepší dovolená, na jaké jsem kdy byl. Byli jsme skvělá parta lidí. Co se týče našich průvodců jsou vysoce kvalifikovaní. Moc dobře, že poskytujete takové průvodce.

VODÁCKÁ ŠKOLA PRO POKROČILÉ - SÁZAVA 2021

Za mě dokonalý, na vodu jedině s vámi! Prostě pohoda s POVODOU ! Velké díky všem za úžasný zážitek, snad i posun v dovednostech a krásný pocit, že obzory lze stále rozšiřovat, hlavně nesedět doma :)

RAKOUSKO 2021

Celkově bych moc ráda poděkovala za celou akci, bylo to s vámi skvělé a určitě rádi pojedeme zase ;)!! Velmi cením pružné reakce instruktorů, operativní změny v programu případně rychlou vodní záchranu. Také si vážím důvěry do nás vložené. Celkově opravdu povedená akce, skvělé služby, pohoda, možnost sjíždět dolní Moll více dní odpoledne pro zájemce. Myslím, že jste dělali spoustu věcí navíc, moc díky za to!!

LUŽNICE 2021

- akce byla perfektní, vše vyšlo na jedničku i počasí, oba instruktoři neměli chybu a věnovali se maximálně všem, byla spousta legrace i krásných zážitků, takže  - příště zase s POVODOU a už se moc těšíme Lidka a Jenda z Olomouce.

RAKOUSKO - 2020

Ahooooj Povodáři, za celou naši skupinku bych chtěla moc poděkovat za skvělé zážitky z Rakouska,
byla to skvělá akce a jsme moc vděční, že jsme s vámi mohli jet, 
přejeme krásné léto a spousta vydařených vod, 

Francie - Provence 2019 (s polopenzí)

Děkuji za překrásné zážitky. Já bych na zájezdu nic neměnila. Byl sportovní i poznávací a byl čas i na odpočinek. Příroda a městečka Provence jsou kouzelné. Naši instruktoři o nás perfektně pečovali na souši a zejména na vodě. Díky za polní kuchyni. Vždy čerstvé a perfektně připravené jídlo dotvářelo prima atmosféru. Na mně hluboce zapůsobil kaňon řeky Ardeche.