VODÁCKÁ ŠKOLA na SÁZAVĚ - pro začátečníky

400 Kč / 200
6. 6. 2021
400 Kč / 200

• Chtěli byste vyrazit na vodu, ale ještě jste nikdy nepádlovali?
  • Chcete bezpečně poznat nebezpečný jez?
  • Chcete se dozvědět něco o záchraně na vodě a první pomoci?
  • Chcete se dozvědět pár triků, jak sjíždět jezy "s prstem v nose"?

Právě pro vás je určena naše vodácká škola. Zapůjčíme Vám vodácké vybavení (kanoe Samba, pádla, vesty, barely), celý den se vám budou věnovat naši instruktoři.

Pokud již nepatříte mezi začátečníky, připravili jsme pro Vás také vodáckou školu pro pokročilé.

Článek o již proběhlé vodácké škole 2012 z Hydromagazínu

SRAZ: v 11 hodin v loděnici půjčovny lodí Samba v Kácově.

S SEBOU: sportovní oblečení - podle počasí

PROGRAM: Rozdáme si vodácký materiál a proběhne krátké zaškolení na suchu i na vodě. Cestou na vodě nás čekají vodácké hry díky kterým si osvojíme a procvičíme naše vodácké dovednosti. Celkem na nás čeká 12 km pohodové plavby a také 3 jezy, které pod vedením našich vodáckých instruktorů snadno splujete, cestou se zastavíme občerstvit se v některém z kiosků u řeky. Po doplutí se budete moci najíst v místní hospůdce v Českém Šternberku.

KONEC: v Českém Šternberku kolem 15.-16. hodiny.

Vodácká škola je určena pro každého, na věku ani sportovní zdatnosti nezáleží! Splouvaný úsek je vhodný i pro rodiny s dětmi. Můžete se přihlásit i jako jednotlivci.

Dopravu na start a z cíle si zajišťuje každý vodák sám, my doporučujeme:

• jedete-li vlakem: vystupte na zastávce "Kácov zastávka", loděnici půjčovny lodí Samba najdete na druhém břehu řeky(cca 300m od zastávky), pod pivovarem. Z cíle se vlakem dostanete nejlépe ze zastávky "Český Šternberk, zastávka"
  • jedete-li autem: doporučujeme nechat auto v cíli tedy na parkovišti v Českém Šternberku a odtud se vydat vlakem proti proudu do Kácova.
  • Sázava_Kácov
  • pronájem a doprava vodáckého vybavení (nafukovací kanoe Baraka, pádlo, plovací vesta, loďák)
  • služby vodáckých průvodců na vodě
  • pojištění CK proti úpadku