Dětská VODÁCKÁ ŠKOLA na SÁZAVĚ - pro začínající vodáčata

1 den
550 Kč / 550
* u termínu nelze uplatnit Slevu First Moment

Pro všechny "malé" vodáky a vodačky jsme připravili dětskou vodáckou školu. Dětem zapůjčíme vodácké vybavení (kanoe Samba, pádla, vesty, barely) a celý den se jim budou věnovat zkušení instruktoři. Co na nás během tohoto dne čeká?

• zábavný program plný vodáckých her
  • naučíme se, jak správně a snadno ovládat loď
  • budeme rozpoznávat bezpečné a nebezpečné jezy
  • najdeme nové "vodácké" kamarády
  • a především si užijeme spoustu zábavy

Tyto vodácké znalosti a dovednosti pak děti uplatní kdykoliv budou na vodě nebo jen tak u vody a v případě zájmu si je mohou rozšířit a zdokonalit třeba na našem Vodáckém táboře.

Chcete-li si užít vodu s celou rodinou, pak s námi můžete vyrazit na Vodáckou školu pro dospělé a rodiny s dětmi nebo Víkendový vodácký kurz pro začínající vodáky na Sázavě. Pokud již nepatříte mezi začátečníky, připravili jsme pro Vás také Vodáckou školu pro pokročilé nebo Víkendový vodácký kurz pro pokročilé vodáky na Ohři.

Nehodí se Vám termín nebo byste chtěli být na vodě v uzavřené skupině? V případě zájmu připravíme program na míru pro skupiny kamarádů, rodiny i jednotlivce.

Článek o již proběhlé vodácké škole 2012 z Hydromagazínu

SRAZ: v Českém Šternberku - v dopoledních hodinách (ca okolo 10. hodiny - čas bude upřesnit podle aktuálních jízdních řádů)

S SEBOU: svačinu, pití, sportovní oblečení - podle počasí

PROGRAM: Dopoledne se sejdeme v Českém Šternberku, odkud se děti vydají (pod dozorem instruktorů) vláčkem proti proudu řeky. Vlak nás doveze do kempu Ymca, kde si rozdáme vodácký materiál a proběhne krátké zaškolení na suchu i na vodě. Cestou na vodě děti čekají vodácké hry, díky kterým si osvojí a procvičí vodácké dovednosti. Celkem na malé vodáky čeká 6 km pohodové plavby a také 3 jezy, které pod vedením našich vodáckých instruktorů snadno splují. Cestou si udělají zastávku na svačinu (z vlastních zásob). Po doplutí nebo při čekání na děti můžete navštívit hrad v Českém Šternberku nebo si zajít na jídlo do místní hospůdky.

KONEC: v Českém Šternberku mezi 16.-17. hodiny.

Vodácká škola je určena pro všechna malá i velká vodáčata od 7 let. Úseky vybíráme tak, aby byly vhodné pro učení nových dovedností i pro zábavné vodácké hry. Pokud nemáš parťáka, který by s tebou na vodu vyrazil, nemusíš se bát - kamaráda do lodi ti najdeme.

Děti pojedou s doprovodem instruktorů vlakem z Českého Šternberka do kempu Ymca, odkud poplují zpět do Českého Šternberka. Doprava dětí do a z Českého Šternberka je ve Vaší vlastní režii.

• Český Šternberk - Tělocvičná jednota Sokol
  • pronájem a doprava vodáckého vybavení (kanoe Samba, pádlo, plovací vesta, loďák)
  • služby vodáckých průvodců na vodě
  • pojištění CK proti úpadku