RAKOUSKO - Salza, Steyr, Teichl - na barakách - 5 dní (prodloužený víkend)

Termín Základní cena / Dětská cena Doprava Objednat
30.08.2017 - 03.09.2017
5290Kč 3990Kč / 4990Kč 3490Kč Doprava vlastní objednat

Prodloužený víkend, 4 dny na vodě. 

Volná místa S VLASTNÍ DOPRAVOU! 

Řeka Salza, klasika, která nikdy neomrzí. Pěkné peřeje, které zvládnou i nováčci na divoké vodě ale které potěší i zkušeného říčního vlka. 

Řeka Teichl, rychlá ledovcová řeka

Řeky Steyr, průzračná řeka s pěknými peřejemi protékající zalesněným údolím.

Rakousko vodácký zájezd - Salza, Teichl, Steyr


Program:

1. den: Odjezd na akci. Nástupní místa Český Šternberk 17:00, Praha 18:00, České Budějovice 20:00. Noční přejezd do Rakouska. Příjezd do kempu v Rakousku po půlnoci.

2. den: Ráno se vypravíme proti proudu řeky Salza a splujeme si lehčí vrchní soutěsku. Před nástupem do lodí si zopakujeme pravidla pádlování na divoké vodě, řekneme si něco o bezpečnosti na vodě, záchraně při převržení. Tento den nás čeká voda do obtížnosti WW2 s parádními výhledy. Celý den se budeme zdokonalovat v pádlování a tím se připravovat na další úsek.

3. den: Čeká nás klasický úsek Salzy z Wildalpenu do Palfau. Dnes si na nás řeka připravila peřeje obtížnosti WW3, které jsou proloženy lagunami na odpočinek, nebo případné odchytání plaváčků. Nejtěžší je závěrečná úzká a náročná soutěska před Palfau. Když se na ní nebudete cítit, tak můžete skončit u schodů před ní.

4. den: Ráno zabalíme stany a přesuneme se k řece Teichl, který není tak náročný, jako předchozí řeky, nabízí nám rychlý proud a pohoupání na pěkných vlnách. 

5. den:  Poslední den strávíme na řece Steyr, kde nás opět čeká voda obtížnosti WW3. Po doplutí odjezd do ČR. Předpokládaný příjezd do Prahy ve 22:00.

Náročnost: střední

Splouvané úseky jsou do obtížnosti WW3, zájezd je vhodný pro mírně pokročilé vodáky, kteří mají chuť se něco nového naučit. Náročnost splouvaných úseků postupně stoupá, postupně si budete zvykat na divokou vodu a zlepšovat svoje vodácké schopnosti. 

Řeky budeme je splouvat nastabilních nafukovacích kánoích Baraka

Ubytování

Ubytováni budeme postupně ve dvou kempech. Jak je v Rakousku zvykem, teplá sprcha a celkově hezké zařízení kempu je samozřejmostí.

Jídlo a pití

Stravování je va Vaší vlastní režii. Každý den je po dohodě s průvodci možnost zastavit v obchodě a doplnit zásoby. 

Doprava

Pojedeme mikrobusy pro 9 osob. Naše mikrobusy Mercedes Sprinter nabízí dostatek pohodlí a prostoru pro nohy!

Volná místa již pouze s vlastní dopravou - sleva (už zahrnuta) 1300 Kč/osoba!


V ceně akce je zahrnuto:

 • doprava do Rakouska (neplatí pro vlastní dopravu)
 • služby vodáckého průvodce na vodě i na souši
 • zapůjčení vodáckého vybavení (nafukovací kanoe Baraka, pádlo, plovací vesta, helma, loďák)
 • 4x ubytování v kempu ve vlastním stanu (za příplatek si můžete objednat chatku, viz níže)
 • pojištění CK proti úpadku
 • pojištění zapůjčených lodí proti poškození, či ztrátě (pouze v případě, že účastníci dodržují stanovený program a jedou společně s průvodcem)

V ceně není zahrnuto zvláště:

 • vodácké oblečení (dlouhý neopren, vodácká bunda, boty). Můžete si zajistit vlastní, nebo si za příplatek 500 Kč/zájezd zapůjčit od nás.
 • stravování
 • pojištění léčebných výloh (kartička vaší pojišťovny Vám zajistí ošetření v zemích EU, ale hradíte jistou spoluúčast). K zájezdu si můžete za 35 Kč/den přiobjednat cestovní pojištění, ze kterého se hradí tato spoluúčast a další záležitosti, na které kartička vaší pojišťovny nestačí.

Pojištění léčebných výloh:

Uzavřete si pojištění léčebných výloh a zkontrolujte, zda obsahuje pojištění na divokou vodu obtížnosti WW3. Pojištění je též možné uzavřít přes CK Povoda společně s objednávkou zájezdu (více zde). 

Tranzitní a navštívené země:

 • Česko
 • Rakousko

Pozn.: Program zájezdu se může změnit v závislosti na počasí a vodních stavů řek. V případě nevhodných podmínek na vybraných řekách do programu zařadíme takové řeky, které svým charakterem odpovídají.
Máte dotazy? Pište nebo volejte na:

info@povoda.cz
+420 736 539 489

Přidej odkaz na Bookmarky.cz

česky english deutsch
 • pohodově - malé skupiny (max. 26 os.)
 • Albánie, Bosna, Francie, Chorvatsko, Salza
 • týden na vodě za pár kaček
 • řeky v ČR, na Slovensku, v Polsku
 • pro začátečníky i zkušené vodáky
 • Pusťte práci k vodě!
 • 1-denní i vícedenní vodácké programy pro firmy
 • + outdoorové aktivity na suchu
 • školní vodácké kurzy na míru Vaší třídě
 • výhodné školní ceny
 • zkušení instruktoři =  bezpečnost
KALENDÁŘ AKCÍ 2017 PŮJČOVNA LODÍ Všeobecné podmínky Kontakt
Co s sebou na vodu? Vodácká diskuze Vodácké zajímavosti Všeobecné podmínky Kemp Horka Koloběžky - půjčovna

Dunajec a Poprad: vodácký zájezd - Vltava - Albánie - řeky Chorvatska - Ohře - Otava - Vodácké zájezdy v zahraničí - Divoká Orlice a Litický obloukDoubrava - Berounka - víkendové vodácké akce - půjčovna lodí - Mastník - Školní vodácké kurzy - Hron - Firemní akce - Dovolená na vodě- vodácký zájezd Rumunsko - Půjčovna kol - Chorvatsko vodácký zájezd - řeka Morava - kalendář vodáckých akcí - vodácký zájezd Francie - Dunajřeky Slovenska: Orava, Váh, Revúca - Podzimní Rakousko - Chorvatsko za 4 dny - kemp Kácov

Copyright © Povoda.cz 2008, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS

zelezny - vyroba lodi, kajaky, kanoe půjčovna lodí Sázava Otava Hannahhospoda na konci sveta drahnovice diana hotel Kempy, autokempy, chaty, chalupy, chatky, penziony i hotely vše pro vaši dovolonou - KEMPY dvere, zarubne, kovani, montáz, webshop

PARTNEŘI vodácké cestovky Povoda  email entrance