FIREMNÍ OUTDOOROVÉ AKCE NA VODĚ I NA SUCHU

Vodní pólo

Vyberte si z naší široké nabídky aktivit v přírodě. Vyražte s Vašimi spolupracovníky na vodu nebo na kola, prověřte svuj důvtip a spolupráci třeba na nízkych lanových překážkách nebo při netradičních týmových úkolech.

Naší specialitou je Posázaví, řeka Otava, Lužnice, Morava, ale i další řeky a jejich okolí v Česku i v zahraničí. Akce může trvat jedno odpoledne nebo několik dní, vse záleží jen na Vás.

Přínosy pro týmovou práci:

Prostřednictvím outdoorových sportů dochází k navazování neformálních vztahů v týmech jednoduchým principem silného společného zážitku. Outdoor training je moderní metoda zážitkové pedagogiky, která se opírá o osvědčené metody využívající sílu a kvalitu PROŽITKU jako prostředku vedoucího k dalšímu rozvoji osobnosti:

 • schopnost řešit neobvyklé situace
 • uplatnění klíčových kompetencí jednotlivých členů
 • zlepšení komunikačních dovedností v rámci týmu
 • začlenění nových členů do týmu, stmelení skupiny
 • posílení loajality k zaměstnavateli

V průběhu programu účastníci mají možnost poznat sebe i své spolupracovníky a pokusit se společně překonat své hranice. Kurzy zároveň přinášejí aktivní odpočinek, zábavu a - v dnešní době tolik potřebné - „dobití baterek".

Připravíme pro Vás program dle Vašich přání a cílů:

FUN

Chcete si užít zábavu a pár hodin/dní se nikam nehonit? Vyzkoušejte hry kanoepolo nebo vodní fotbálek, při kterých se hodně nasmějete.

SPORT

Po hodinách a hodinách v kanceláři potřebujete trošku protáhnout tělo. A nejlépe na zdravém vzduchu. Jeden den vyrazíte na výlet v kanoích, další den se projedete na horských kolech. Večer se za své výkony odměníte třeba malou gril-party.

TEAM

Připravíme pro Vás týmové aktivity, ve kterých se prokáží jak kvality jednotlivců, tak soudržnost skupiny. Společně překonáte lanové překážky nebo si budete lámat hlavu při řešení zapeklitých týmových úkolů.

Vodácké akce pro firmy

Pusťte práci k vodě! V kanoích nebo na raftech výborně stmelíte váš pracovní kolektiv, užijete si spoustu zábavy a večer v kempu nebo v hotelu u vody své vodácké úspěchy společně oslavíte. 

Nabízíme:

 • Půldenní až vícedenní firemní programy na vodě
 • Výlety na kolech
 • Zajištění ubytování - v kempu, v chatičkách nebo v hotelu u řeky - okolí Sázavy i Otavy dobře známe
 • Stravování, večerní grilování
 • Suchozemský program - nízká lana, teambuildingové hry, cyklistiku

Délku i náročnost trasy přizpůsobíme Vašim přáním a zkušenostem. Máme velké množství kanoí i raftů, zajistíme vodácký program i pro firmy čítající stovky zaměstnanců.

Nabídka aktivit pro firmy
1/2-denní vodácký výlet
1-denní vodácký výlet se soutěží týmů
Vícedenní vodácký výlet s kempováním a grilovačkou
Cyklisticko-vodácký výlet Posázavím
Netradiční hry a soutěžě
Další vodácké i nevodácké programy na míru

Doplňkové služby

Rádi pro Vás zajistíme i ubytování a stravování, dopravu autobusem na místo akce i zpět, večerní grilovačku nebo živou kapelu k tanci a zpěvu. Náš kameraman pro Vás může připravit krátký film z Vaší akce.

Příklady realizovaných programů

Akce připravujeme na míru dle požadavků klienta. Pro Vaši inspiraci zde uvádíme příklady několika akcí, které jsme v minulých letech uskutečnili.

Půldenní cyklo-vodácký výlet - na kole podél řeky Blanice, na lodích po Blanici a po Sázavě

Délka programu: 3-4 hodiny

Začátek výletu je v areálu Green Valley. Odsud pojedeme na kolech ca. 8 km, převážně s kopce podél řeky Blanice. Když Blanice posbírá dost vody, abychom po ní mohli plout, přesedneme do kanoí. Blanice je tekoucí říčka která má pro nás nachystáno mnoho zákrutů, větví těsně nad vodou a jiných nástrah. Po několika kilometrech vplujeme do široké Sázavy, která nás dovede až pod hrad Český Šternberk.

Lužnice na kanoi

4-denní teambuildingový program na Hronu

Na Hronu jsme si užili 2 dny na vodě, další den jsme strávili na suchu - věnovali jsme se lezení, hráli jsme hry na týmovou spolupráci, vyzkoušeli jsme si nízká lana. Poslední den se konala soutěž jednotlivých týmů na principu "Adventure race". Po pádu letadla v nedostupné krajině museli účastníci nejdřive vyšplhat na skálu, kde získali mapu. Podle té se dozvěděli, kam mají dále jít. Když narazili na řeku, přesedli do lodí, zdolali divoký úsek řeky. Na závěr v kempu ještě překonali bažinu až se ve zdraví dostali do hospody, kde je po náročném výkonu čekala zasloužená odměna.

Lužnice na kanoi

Ceny

Ceny se odvíjí od počtu účastníků, zvoleného programu, typu ubytování a místa akce. Pro vypracování nabidky nám pište na email: info@pujcovna-lodi.cz . Našimi cenami budete příjemně překvapeni.

 

REFERENCE NAJDETE ZDE


česky english deutsch
 • pohodově - malé skupiny (max. 26 os.)
 • Albánie, Bosna, Francie, Chorvatsko, Salza
 • týden na vodě za pár kaček
 • řeky v ČR, na Slovensku, v Polsku
 • pro začátečníky i zkušené vodáky
 • Pusťte práci k vodě!
 • 1-denní i vícedenní vodácké programy pro firmy
 • + outdoorové aktivity na suchu
 • školní vodácké kurzy na míru Vaší třídě
 • výhodné školní ceny
 • zkušení instruktoři =  bezpečnost
KALENDÁŘ AKCÍ 2019 PŮJČOVNA LODÍ Všeobecné podmínky GDPR KONTAKT
Co s sebou na vodu? Vodácká diskuze Vodácké zajímavosti Všeobecné podmínky Koloběžky - půjčovna Kemp Horka

Dunajec a Poprad: vodácký zájezd - Vltava - Albánie - řeky Chorvatska - Ohře - Otava - Vodácké zájezdy v zahraničí - Divoká Orlice a Litický obloukDoubrava - Berounka - víkendové vodácké akce - půjčovna lodí - Mastník - Školní vodácké kurzy - Hron - Firemní akce - Dovolená na vodě- vodácký zájezd Rumunsko - Půjčovna kol - Chorvatsko vodácký zájezd - řeka Morava - kalendář vodáckých akcí - vodácký zájezd Francie - Dunajřeky Slovenska: Orava, Váh, Revúca - Podzimní Rakousko - Chorvatsko za 4 dny - kemp Kácov

Copyright © Povoda.cz 2008, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS

zelezny - vyroba lodi, kajaky, kanoe půjčovna lodí Sázava Otava Hannahhospoda na konci sveta drahnovice diana hotel Kempy, autokempy, chaty, chalupy, chatky, penziony i hotely vše pro vaši dovolonou - KEMPY dvere, zarubne, kovani, montáz, webshop

PARTNEŘI vodácké cestovky Povoda  email entrance