Snowkayaking ve Strážném, aneb jak jsme zajeli novou loď

Koncem ledna jsme byli u Aničky na chalupě. Dostavil se pouze malý počet našich instruktorů, ale vodácká zábava byla. V sobotu jsme vytáhli kajak a nechali se Honzou tahat za Patrolem po zasněžené silnici. Pak jsme si našli vhodný kopec a začali testovat jízdu po volné plání. Na přírodním skokánku jsme zaznamenali jednu Kubajsovu krysu ( holt je to singlíř a ne kajakář :-)  ) Nevýhodu měl Danny, který se do mé creekovky prostě nemohl nacpat, takže měl dost vysoký rodeový posez. Ale pro svoji vyšší váhu zase doletěl nejdál ze všech na našem skokánku.

Pořád jsme s Petrem okukovali místní sjezdovku, až došlo na první jízdu. Už to bylo trošku víc z kopce a jezdec se musel vyhýbat v cestě stojícím stromům a sloupům vleku. Ze své první jízdy si pamatuji 3 krysy a několik eskymáků. Sníh byl mokrý a nebyl uježděný, takže to ani nebolelo :-) Když na nás přišel hlad, zabalili jsme to a vrátili se na chalupu věnovat se nápojům a pochutinám. Neděle byla opět ve znamení pozdního vstávání a opět odpoledního tréninku na kajaku. Podmínky se změnily. Honza s Patrolem odjel, tak jsme jako výtah na sjezdovku po silnici kolem používali firemního Transportera. Bohužel není tak vysoký, jako Patrol, takže jezdec pod ním nevidí a občas ho překvapí zatáčka. Nejvyšší rychlosti za autem dosáhla Iris - 50km/h. Petr zase vynikal v plochých rodeových figurách. Dnes jsme již měli po včerejších zkušenostech mnohem lepší výsledky z jízdy a krysiček bylo pomálu. Pokud se chcete podívat na fotky, najdete je zde.

 


Máte dotazy? Pište nebo volejte na:

info@povoda.cz
+420 736 539 489

Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Nejnovější v poradně

česky english deutsch
 • pohodově - malé skupiny (max. 26 os.)
 • Albánie, Bosna, Francie, Chorvatsko, Salza
 • týden na vodě za pár kaček
 • řeky v ČR, na Slovensku, v Polsku
 • pro začátečníky i zkušené vodáky
 • Pusťte práci k vodě!
 • 1-denní i vícedenní vodácké programy pro firmy
 • + outdoorové aktivity na suchu
 • školní vodácké kurzy na míru Vaší třídě
 • výhodné školní ceny
 • zkušení instruktoři =  bezpečnost
KALENDÁŘ AKCÍ 2019 PŮJČOVNA LODÍ Všeobecné podmínky GDPR KONTAKT
Co s sebou na vodu? Vodácká diskuze Vodácké zajímavosti Všeobecné podmínky Koloběžky - půjčovna Kemp Horka

Dunajec a Poprad: vodácký zájezd - Vltava - Albánie - řeky Chorvatska - Ohře - Otava - Vodácké zájezdy v zahraničí - Divoká Orlice a Litický obloukDoubrava - Berounka - víkendové vodácké akce - půjčovna lodí - Mastník - Školní vodácké kurzy - Hron - Firemní akce - Dovolená na vodě- vodácký zájezd Rumunsko - Půjčovna kol - Chorvatsko vodácký zájezd - řeka Morava - kalendář vodáckých akcí - vodácký zájezd Francie - Dunajřeky Slovenska: Orava, Váh, Revúca - Podzimní Rakousko - Chorvatsko za 4 dny - kemp Kácov

Copyright © Povoda.cz 2008, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS

zelezny - vyroba lodi, kajaky, kanoe půjčovna lodí Sázava Otava Hannahhospoda na konci sveta drahnovice diana hotel Kempy, autokempy, chaty, chalupy, chatky, penziony i hotely vše pro vaši dovolonou - KEMPY dvere, zarubne, kovani, montáz, webshop

PARTNEŘI vodácké cestovky Povoda  email entrance