Cestovní pojištění

Pojistění CK proti úpadku

Jsme pojištěni proti úpadku CK u České Podnikatelské Pojišťovny


Cestovní pojištění pro naše vodácké zájezdy

(neboli pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění a storna zájezdu)

Cestovní pojištění nabízíme ke všem našim zahraničním vodáckým zájezdům. Sjednáváme ho pro Vás u pojišťovny UNIQUA. Přečťěte si Informační list a Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění.

V tabulce rozsahu pojištění naleznete, jaké pojistné krytí je v rámci nabízeného cestovního pojištění sjednáno.

Cena cestovního pojištění pro zájezd se splouváním řek do WW2 je 27 Kč/osoba/den. Pro zájezdy se splouváním řek včetně WW3 je cena cestovního pojištění 35 Kč/osoba/den.


Proč cestovní pojitění?

Kartička vaší pojišťovny (Evropský průkaz pojištěnce) Vám zajišťuje ošetření ve zdravotnických zařízeních EU. Případnou spoluúčast platíte ve stejném rozsahu, jako místní obyvatelé. Cestovní pojištění, které byste si museli přikoupit k tomu, navíc hradí např. transport do ČR, repatriaci tělesných ostatků, dále péči poskytnutou i privátním zdravotnickým zařízením nebo úhradu spoluúčasti, na které se podílí pacient. Necháme na vašem uvážení, zda cestovní pojištění uzavřete nebo ne. (Není to drahá záležitost, jedná se o částky v řádu desetikorun denně, proto to spíše doporučujeme.)

Příklad z webu Ministerstva Zahraničních Věcí:

Ve Francii se lékařské ošetření platí přímo lékaři, který vystaví potvrzení o ošetření tzv. „Feuille de Soins„. Pro úhradu nákladů je třeba se obrátit s tímto potvrzením na místní zdravotní pojišťovnu (Caisse Primaire d´Assurance Maladie) nebo na příslušnou zdravotní pojišťovnu v ČR.

V případě nemocničního ošetření hradí pacient pouze předepsanou spoluúčast:

- lékařské ošetření 30% - 70% nákladů

- laboratorní testy 40% nákladů

- léky 15-65% nákladů

- nemocniční péče 20% nákladů a současně 18 EUR denně za stravu.Např. při pobytu na chirurgii stojí pobyt na den více než 800 Eur.

Repatriace na území ČR a v případě úmrtí převoz tělesných pozůstatků se nepovažuje za neodkladnou zdravotní péči. Z tohoto důvodu doporučujeme před cestou do Francie nechat se připojistit.


Máte dotazy? Pište nebo volejte na:

info@povoda.cz
+420 736 539 489

Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Nejnovější v poradně

česky english deutsch
 • pohodově - malé skupiny (max. 26 os.)
 • Albánie, Bosna, Francie, Chorvatsko, Salza
 • týden na vodě za pár kaček
 • řeky v ČR, na Slovensku, v Polsku
 • pro začátečníky i zkušené vodáky
 • Pusťte práci k vodě!
 • 1-denní i vícedenní vodácké programy pro firmy
 • + outdoorové aktivity na suchu
 • školní vodácké kurzy na míru Vaší třídě
 • výhodné školní ceny
 • zkušení instruktoři =  bezpečnost
KALENDÁŘ AKCÍ 2019 PŮJČOVNA LODÍ Všeobecné podmínky GDPR KONTAKT
Co s sebou na vodu? Vodácká diskuze Vodácké zajímavosti Všeobecné podmínky Koloběžky - půjčovna Kemp Horka

Dunajec a Poprad: vodácký zájezd - Vltava - Albánie - řeky Chorvatska - Ohře - Otava - Vodácké zájezdy v zahraničí - Divoká Orlice a Litický obloukDoubrava - Berounka - víkendové vodácké akce - půjčovna lodí - Mastník - Školní vodácké kurzy - Hron - Firemní akce - Dovolená na vodě- vodácký zájezd Rumunsko - Půjčovna kol - Chorvatsko vodácký zájezd - řeka Morava - kalendář vodáckých akcí - vodácký zájezd Francie - Dunajřeky Slovenska: Orava, Váh, Revúca - Podzimní Rakousko - Chorvatsko za 4 dny - kemp Kácov

Copyright © Povoda.cz 2008, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS

zelezny - vyroba lodi, kajaky, kanoe půjčovna lodí Sázava Otava Hannahhospoda na konci sveta drahnovice diana hotel Kempy, autokempy, chaty, chalupy, chatky, penziony i hotely vše pro vaši dovolonou - KEMPY dvere, zarubne, kovani, montáz, webshop

PARTNEŘI vodácké cestovky Povoda  email entrance