Akce na klíč

Pro vaši skupinu rádi zorganizujeme vodácký zájezd v termínu který si vyberete. Společně vše naplánujeme a upravíme program podle vašich požadavků. Důležité je, začít se domlouvat co nejdříve, aby se nám vaše akce vešla do našeho letního programu. 

Abychom Vám mohli nabídnout rozumnou cenu, mělo by vás být alespoň:

 • 6-7 pro zahraniční zájezdy (naplníme 1 mikrobus)
 • 12 pro akce s vlastní dopravou (české řeky příp. Slovensko, Polsko)

Vodácké zájezdy na míru organizujeme pro skupiny kamarádů, firemní kolektivy, vodácké i fotbalové oddíly apod.

Samozřejmě platí, čím větší skupina, tím lepší cena.

Jak vypadá vodácká akce na klíč?

Váš vodácký zájezd na klíč bude vypadat tak, jak si řeknete. 

Můžete:

 • zvolit osvědčený program z naší nabídky, ale vybrat si pro něj libovolný termín
 • zkrátit/upravit program akce dle Vašich představ
 • vymyslet si úplně vlastní akci - na libolné řece a libovolné délky (takto pořádáme často třeba víkendovky, které jinak v naší nabídce moc nenajdete)
 • objednat si od nás další služby (autobus, ubytování v chatkách či v hotelu, polopenzi, grilovačku, pěší turistiku, cyklistiku, kempovné v ceně u akcí, kde není běžně zahrnuto apod.)
 • vybrat si vašeho oblíbeného instruktora

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás na email info@povoda.cz nebo na tel.: 736 539 489.

Příklady akcí na klíč z minulých let

2015 - Rodiny s dětmi na chorvatských řekách

Pět rodin s dětmi od 4 do 15 let chtěli cestou k moři do Chorvatska zažít nějaké neobvyklé dobrodružství. Vybrali si (podle mne jedině správně) průzračné chorvatské řeky. Do Chorvatska se dopravili po vlastní ose, zde se sešli s našimi průvodci a 6 dní společně sjížděli chorvatské řeky. Po splutí poslední řeky Zrmanji, která teče nedaleko přímořského Zadaru, se jenom přesunuli o pár kilometrů dál k moři, kde pokračovali ve své dovolené - ve více odpočinkovém režimu. 

Ahoj Aničko,

ráda bych touto cestou poděkovala Vaši cestovce za nádhernou dovolenou v Chorvatsku v období 20.-25.8.

Zážitků máme mnoho, všechny jsou krásné. Velká pochvala patří Vašim klukům Zbyňovi, Honzovi a Danovi!!! Jsou to profesionálové, kteří nám a našim dětem zajistili bezpečí a pohodu po celou dobu. Naučili nás spoustu nových dovedností na vodě. Bez nich by to nebylo ono. Prosím pozdrav nám je. Přejeme Vám všem pěkné léto a pohodu v Povodě.

Zase někdy AHOOOJ, Ivana s rodinou

2015 - Koňáci ze Slovenska na Sázavě

Rok 2015 byl na vodu skoupý. Naštěstí nám řeka Sázava nevyschla úplně, takže se naplánované akce mohly uskutečnit. Jednou z nich byl i 4-denní sjezd Sázavy pro patru nadšenců do koňského rodea ze Slovenska. Zájezd byl "mastňácký" s noclehy v penzionech a s polopenzí, starala se o ně průvodkyně Víla a z party nevodáků byli za 4 dny ostřílení mořští vlci, kteří se nazaleknou žádného jezu.

2014 - "Oldskauti" z Prahy v Albánii

Skautské oddíly nedávají dohromady jenom děti školou povinné, ale i jejich rodiče. Jedna parta rodičů, která vznikla při jednom z pražských skautských oddílů, se chtěla podívat do Albánie - na vodu i do hor. Vyrazit tam na vlastní pěst není jednoduché, informací o albánských řekách je pomálu a najít nástupní a výstupní místa, vyhnout se možnému nebezpečí, není úplně jednoduché, tak se obrátili na nás. Na jejich přání jsme program zájezdu natáhli, přidali jsme pěší tůru v albánských alpách, nevynechali jsme ani koupačku u moře.

Ahoj Aničko,

chtěla bych poděkovat jménem naší skupiny Katamaran za organizaci zájezdu na klíč. Dnes jsme se vrátili z Albánie – „Země orlů“. Expedice splnila naše požadavky, třebaže nebyly zcela standardní, zážitky jsou opravdu silné. Děkujeme organizátorům, řidičům a především výborným instruktorům (Marušce a Štěpánovi), s nimiž jsme se cítili opravdu bezpečně. Povoda není cestovka pro padavky, umí být pohodová i adrenalinová, přejeme jí mnoho dalších úspěšných podniků!

B.

2013 - Parta V. S. na Dunaji

Tahle parta mladých (a úspěšných) profesionálů a vysokoškoláků s námi jezdí od založení Povody. Akci na Dunaji "Morava, Dunaja a dunajská ramena" jsme měli původně naplánovanou na 4 dny, na jejich přání jsme přidali (zatím neprozkoumaný) Malý Dunaj a zájezd natáhli na 6 dní. No a když poslední den na Malém Dunaji objevili termální bazének, bylo rozhodnuto - od dalšího roku budeme jezdit Dunaj a Malý Dunaj vždy dohromady. Hodnocení akce od V.S.:

"Tak Dunaj jako takový si myslím byl skvělý. Je to úplně jiná voda...
Že Azbest naboural do bojky a pak tam serfoval, tak to je pravda, ale nevím jestli řekli i zbytek a to, že kolem jedoucí lodě zavolaly na 112ku a začali se tam objevovat policajti a záchranáři :-). A to, že loď jsme nakonec s Ondrou odřízli, ale že skoro uplavala po proudu a podle mě jen náhodou ji Víla s Azbestem a Šárkou našli a měli co dělat ji dostat ke břehu ...
Ale zakončené 
to bylo suprově. Nočním koupáním v termálních lázních. :-)"

2012 - Vodácký oddíl z Vítkova v Chorvatsku

Vítkováci měli sjeto snad více řek v ČR a na Slovensku než my. Chorvatské řeky ale neznali a tak se obrátili na naši cestovku. Protože to byli zkušení vodáci, připravili jsme pro ně trochu náročnější program, než jezdíme v Chorvatsku běžně. Nevynechali jsme Kupu, ani bosenskou Unu, dvoudenní úsek na Koraně jsme zmákli za jeden den... Po 5 náročných dnech na vodě jsme 3 dny odpočívali u moře. A protože jich bylo 35, mohli jsme celou akci uspořádat za cenu výrazně nižší, než je na našich stránkách.

"Včera se při pravidelné nedělní zastávce v naší hospodě probíraly zážitky a jak jsem ti říkal - konečný verdikt = bylo dobře, ba ještě lépe.. Těm, kteří měli snahu o vyvolání "paniky" jsem pohrozil vyloučením z oddílu a byl klid (ber to s úsměvem), já sám jsem vám oběma už svůj názor řekl no a když jsem připomněl, jak jste bez problémů našli nástupní a výstupní místa a jiné "detaily", které zná jen ten, kdo něco podobného organizoval všichni zmlkli a uznale pokývali hlavou, připíjíce při tom na vaše další úspěchy."

Víkendy na Sázavě

Vzhledem k tomu, že naše sesterská Půjčovna lodí Samba sídlí na Sázavě v Českém Šternberku, snadno zde můžeme uspořádat levnou víkendovou akci. Zajistíme ubytování v kempu, v chatičkách nebo v hotelu a společně připravíme program. Většinou zvolíme v sobotu nějaký snadnější úsek, abychom mohli v neděli prověřit naše schopnosti v peřejích a na jezech mezi Týncem a Pikovicemi, což je asi nejkrásnější vodácký úsek v republice.

2012 - Hron pro fotbalisty z Albrechtic

Ne každá vesnice v republice má takové štěstí, že má ve svém středu neúnavnou organizátorku všeho, jako je Eva H., která se stará nejen o albrechtické fotbalisty, ale i o celkové společenské dění na vesnici. Společně jsme naplánovali 4-denní akci na Hronu, která se vydařila do posledního detailu - vody bylo dost (možná až moc), počasí krásné, nálada perfektní. Akorát jsme museli děcka z Ostravy hlídat, aby to nepřeháněli s alkoholem.

A z našeho facebooku: "AHOJ ,CHTĚLA JSEM PODĚKOVAT ANIČCE A KUBOVI ZA KRÁSNÝ VODÁCKÝ VÝLET NA HRON OD 3-7.8.2011"


Máte dotazy? Pište nebo volejte na:

info@povoda.cz
+420 736 539 489

Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Nejnovější v poradně

česky english deutsch
 • pohodově - malé skupiny (max. 26 os.)
 • Albánie, Bosna, Francie, Chorvatsko, Salza
 • týden na vodě za pár kaček
 • řeky v ČR, na Slovensku, v Polsku
 • pro začátečníky i zkušené vodáky
 • Pusťte práci k vodě!
 • 1-denní i vícedenní vodácké programy pro firmy
 • + outdoorové aktivity na suchu
 • školní vodácké kurzy na míru Vaší třídě
 • výhodné školní ceny
 • zkušení instruktoři =  bezpečnost
KALENDÁŘ AKCÍ 2019 PŮJČOVNA LODÍ Všeobecné podmínky GDPR KONTAKT
Co s sebou na vodu? Vodácká diskuze Vodácké zajímavosti Všeobecné podmínky Koloběžky - půjčovna Kemp Horka

Dunajec a Poprad: vodácký zájezd - Vltava - Albánie - řeky Chorvatska - Ohře - Otava - Vodácké zájezdy v zahraničí - Divoká Orlice a Litický obloukDoubrava - Berounka - víkendové vodácké akce - půjčovna lodí - Mastník - Školní vodácké kurzy - Hron - Firemní akce - Dovolená na vodě- vodácký zájezd Rumunsko - Půjčovna kol - Chorvatsko vodácký zájezd - řeka Morava - kalendář vodáckých akcí - vodácký zájezd Francie - Dunajřeky Slovenska: Orava, Váh, Revúca - Podzimní Rakousko - Chorvatsko za 4 dny - kemp Kácov

Copyright © Povoda.cz 2008, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS

zelezny - vyroba lodi, kajaky, kanoe půjčovna lodí Sázava Otava Hannahhospoda na konci sveta drahnovice diana hotel Kempy, autokempy, chaty, chalupy, chatky, penziony i hotely vše pro vaši dovolonou - KEMPY dvere, zarubne, kovani, montáz, webshop

PARTNEŘI vodácké cestovky Povoda  email entrance